Hrdinka seriálu Slunečná upřímně přiznává: Trošku mi hrabe!

Máme rádi Česko IX (7): David Prachař doporučuje hercům plavání pod vodou

Téma otužování na chvíli ovládlo také soutěž Máme rádi Česko, která tentokrát patřila hvězdám seriálu Slunečná. Herci Eva Decatelo s Davidem Prachařem k němu měli opravdu zajímavá zjištění i inovace.

Sympatická herečka Eva Decastelo, známá jako šikovná cukrářka Zuzana ze seriálu Slunečná, trendu otužování propadla již před několika měsíci. Navíc k němu inspirovala i mnoho dalších lidí.

Když se jí moderátor show Libor Bouček zeptal, jak se k otužování dostala, odpověděla jednoduše. „No, ze zoufalství,“ a vysvětlila, že vzhledem k aktuální covidové situaci a zavřeným divadlům to vidí jako jakousi psychickou pomoc. „Třeba mně trošku hrabe a ta studená voda tě zchladí, vyklidní a máš v ní dost svých problémů.“

Sám Libor začal praktikovat úplně opačnou metodu, pokládá se do horké vany. „To je dražší. Ty máš ale práci na rozdíl ode mě,“ konstatovala Eva, která v současnosti natáčí opravdu pouze seriál Slunečná.

Herci pod led, radí David Prachař

S absolutní novinkou v otužování ovšem přišel David Prachař: „Teď je taky nová metoda, že se hodně plave pod ledem. To je dobrý pro herce, protože je nás hodně, takže nás ubyde,“ představil svou inovaci a pokračoval. „Já bych to jako sportovní odvětví velice chválil a chci, aby hodně herců plavalo pod ledem.“ Dle hercových slov pak totiž logicky ti, co nebudou pod ledem, přežijí, bude míň hereckých kolegů a na ně se lidé budou muset dívat. Svou teorií pobavil David Prachař všechny v sále, nicméně ani nebojácný Libor by tento návod nedoporučoval.

Na celý díl Máme rádi Česko se můžete nyní podívat v archivu iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.