zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hrdinka seriálu Slunečná upřímně přiznává: Trošku mi hrabe!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

schneiz , Vydáno: 11.04.2021
Téma otužování na chvíli ovládlo také soutěž Máme rádi Česko, která tentokrát patřila hvězdám seriálu Slunečná. Herci Eva Decatelo s Davidem Prachařem k němu měli opravdu zajímavá zjištění i inovace.

reklama

Sympatická herečka Eva Decastelo, známá jako šikovná cukrářka Zuzana ze seriálu Slunečná, trendu otužování propadla již před několika měsíci. Navíc k němu inspirovala i mnoho dalších lidí.

Eva Decastelo s Evou Burešovou v seriálu Slunečná.
Autor: FTV Prima Eva Decastelo s Evou Burešovou v seriálu Slunečná.

Když se jí moderátor show Libor Bouček zeptal, jak se k otužování dostala, odpověděla jednoduše. „No, ze zoufalství,“ a vysvětlila, že vzhledem k aktuální covidové situaci a zavřeným divadlům to vidí jako jakousi psychickou pomoc. „Třeba mně trošku hrabe a ta studená voda tě zchladí, vyklidní a máš v ní dost svých problémů.“

Sám Libor začal praktikovat úplně opačnou metodu, pokládá se do horké vany. „To je dražší. Ty máš ale práci na rozdíl ode mě,“ konstatovala Eva, která v současnosti natáčí opravdu pouze seriál Slunečná. 

Herci pod led, radí David Prachař

S absolutní novinkou v otužování ovšem přišel David Prachař: „Teď je taky nová metoda, že se hodně plave pod ledem. To je dobrý pro herce, protože je nás hodně, takže nás ubyde,“ představil svou inovaci a pokračoval. „Já bych to jako sportovní odvětví velice chválil a chci, aby hodně herců plavalo pod ledem.“ Dle hercových slov pak totiž logicky ti, co nebudou pod ledem, přežijí, bude míň hereckých kolegů a na ně se lidé budou muset dívat. Svou teorií pobavil David Prachař všechny v sále, nicméně ani nebojácný Libor by tento návod nedoporučoval.

Na celý díl Máme rádi Česko se můžete nyní podívat v archivu iPrima.cz.

Eva Decastelo a Eva Burešová

Hvězda Slunečné neunesla kritiku na Instagramu. Vypadáte staře, píšou jí

reklama

Související témata: Eva Decatelo , David Prachař , účinky otužování , herci seriálu Slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama