zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Smutné tajemství herce Jana Hartla: Manželka mu zemřela, na děti zůstal sám

David Laštovka , Vydáno: 19.08.2021
Jan Hartl ztvárnil desítky slavných filmových rolí, na výsluní se drží už hezkou řádku let. O jeho soukromí se ale nic moc neví. Rozhovory téměř neposkytuje a s osobním životem se nesvěřuje ani svým nejbližším kolegům. Nyní však vyšlo najevo, jakou obrovskou bolest v srdci nosí.

reklama

Přestože od mládí patřil Jan Hartl k hercům, za kterými se skoro každá žena otočila, v lásce příliš štěstí neměl. Poprvé se zamiloval při studiích do kolegyně Mileny Steinmasslové, která ho ale opustila kvůli kameramanovi Romanovi Pavlíčkovi. Podobně to dopadlo i s další jeho známostí, kdy se zakoukal do Veroniky Žilkové. „Po skončení vánočního koncertu na mě s kyticí narcisek čekal moc hezký kluk a říkal: ‚Vy se mi strašně líbíte.‘  Když jsem se ale po nějaké době dozvěděla, že je herec, napsala jsem mu dopis: ‚Milý Honzo, nikdy tě už nechci vidět! Můj tatínek je totiž také umělec a strašně to zničilo naši rodinu. Viděla jsem, že má vedle mojí maminky múzy, a deptalo mě, že maminka nebyla jeho jediná. Umělci jsou nestálí, nerodinné typy, v žádném případě nechci umělce.‘  A pak jsme spolu stejně čtyři roky chodili,“ prozradila Veronika, dnes už Stropnická. Také ona ho opustila kvůli jinému muži, což Hartl nemohl překousnout a údajně jí to dodnes ani neodpustil.

Jan Hartl se zcela výjimečně objevil ve společnosti, na předávání cen Český lev 2019.
Autor: profimedia Jan Hartl se zcela výjimečně objevil ve společnosti, na předávání cen Český lev 2019.

Po dalším zklamání herec na ženy tak trochu zanevřel a místo toho se naplno věnoval herecké kariéře. Po svých zkušenostech neměl na nový vztah ani pomyšlení a uzavřel se ještě více do sebe. „V mládí na něho ženské letěly, ale on byl takový plachý a uzavřený, klasický introvert,“ sdělila o něm kolegyně z divadla Ivanka Devátá. 

Když mu ale do života vstoupila půvabná lékařka se specializací na psychiatrii Olga Škopková, na všechno zlé zapomněl a znovu se zamiloval. Vychovávali spolu dvě děti: dceru Kláru a syna Prokopa a zdálo se, že rodinnou idylku nemůže už nic narušit. Bohužel štěstí se k nim otočilo zády. Olga onemocněla rakovinou. Jan se o svou ženu obětavě a láskyplně staral do poslední chvíle a doufal v zázrak, který se bohužel nekonal. Boj se zrádnou chorobou jeho životní láska prohrála a on na dvě děti zůstal úplně sám. 

Na jeden z jeho vynikajících hereckých výkonů se můžete podívat ve filmu Smích se lepí na paty, který ve čtvrtek 19. 8. od 22:00 vysílá Prima MAX. Případně o den později na TV Prima ve 22:00. Ve hvězdně obsazené černé komedii uvidíme také Jiřinu Bohdalovou, Vlastimila Brodského, Petra Čepka, Miroslava Vladyku či Josefa Kemra. 

Pavel Kříž

Pavel Kříž: Život se s ním nemazlil. Přišel o dítě i milovanou ženu

Hvězdná sezóna - program
Autor: FTV Prima Hvězdná sezóna - program

Spisovatelka Simona Monyová byla zavražděna před 10 lety. Narodila se v roce 1967.

Simona Monyová zemřela před 10 lety: Manžel ji bil, znásilňoval a nakonec surově zabil

reklama

Související témata: Jan Hartl , rakovina , děti

reklama

Přečtěte si také

reklama