zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaromír Hanzlík: Sbalil první českou Miss, ženu Brodskému i Neckářovi

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka, foto: Profimedia a Bioscop , Vydáno: 25.11.2021
Charismatický herec Jaromír Hanzlík patřil mezi idoly žen. On si ale vybíral jenom ty nejkrásnější a laťku měl nastavenou hodně vysoko. Když se zamiloval, neslyšel, neviděl a šel si tvrdě za svým. Které dámy patřily mezi jeho životní lásky?

reklama

Herec Jaromír Hanzlík se poprvé oženil už ve dvaceti letech, když si vzal zdravotní sestřičku Jaroslavu, s níž má jediného syna Davida. Zlé jazyky tvrdí, že ji tehdy přebral zpěvákovi Václavu Neckáři. Ten ho měl před odjezdem na zahraniční turné údajně požádat, aby mu Jarku pohlídal. Manželství se rozpadlo po dvanácti letech. 

Další jeho láskou byla o osm let starší herečka Jana Brejchová, v té době vdaná za herce Vlastimila Brodského, s kterým měla dceru Terezu. Jejich románek započal během natáčení filmového muzikálu Noc na Karlštejně. Hanzlík se poté nastěhoval k nim domů a všichni žili společně pod jednou střechou. Brodský marně doufal, že jde jen o krátkou lovestory, která brzy vyprchá. Nestalo se ale, a tak sbalil kufry a odstěhoval se. „Rozešli jsme se po vzájemné dohodě. Oba jsme pochopili, že ona mě nemůže vystát,“ svěřil se Bróďa v knize Herecká manželství. Pikantní na tom všem bylo, že s Hanzlíkem sdílel v Divadle na Vinohradech stejnou šatnu a do té doby ho bral jako svého dobrého kamaráda. 

Jaromír Hanzlík
Autor: profimedia Jaromír Hanzlík

Co mu Tereza Brodská nemůže zapomenout? 

Vztah mezi Janou a Jaromírem ale rozhodně nebyl zalitý sluncem. Oba byli dominantní a puntičkáři. Herec jako otčím se dokonce snažil převychovávat i malou Terezu. Ta na společné soužití nevzpomíná příliš ráda. „Třeba si mě vzal na pohovor a řekl: ‚Terezo, takhle to dál nejde, tady mi vyplníš jeden papír.‘ A tam stálo: Já, Tereza Brodská, slibuji, že ode dneška budu zhasínat v koupelně, i když ji opustím jen na tři minuty. A podepsat. A za měsíc zase jiný lejstro,“ přiblížila v rozhovoru v pořadu Karla Šípa. Na divadelních zkouškách dokázal peskovat i Brejchovou. „Prosím tě, Jano, co to máš na sobě? Proč tak blbě stojíš? A neměla by ses u tohohle tvářit takhle, ale takhle,“ popsal v knize Lásky mé já stůňu režisér Vladimír Drha. Prožili spolu třináct let, pak se rozhodli vztah ukončit. 

Jana Brejchová a Vlastimil Brodský ve filmu Noc na Karlštejně.

Noc na Karlštejně: Milostný trojúhelník Brodský–Brejchová–Hanzlík i dvě nečekaná úmrtí

Jaromír Hanzlík se poté zamiloval do ženy, která v roce 1966 vyhrála první ročník československé soutěže krásy. Jmenovala se Dagmar Silvínová, později provdaná Maurehoferová. Kvůli ní přerušil svou bohatou kariéru a odstěhoval se za ní do Švýcarska. Rozešli se po patnácti letech, kdy se Jaromír vrátil zpátky do Čech.

Štěstí našel až u šarmantní blondýnky Lenky Kozlové, která má obchod s čaji, vonnými bylinkami a dalšími přírodnímu produkty. Od té doby je šťastný a spokojený. 

Charismatického herce si můžeme připomenout ve slavné detektivce Na kolejích čeká vrah, kterou ve čtvrtek 25. 11. ve 20:00 vysílá Prima MAX a v sobotu 27. 11. v časech 15:05 a 22:45 TV Prima. Kromě něj si v něm zahrály další legendy českého filmu, například Jiří Sovák, Radoslav Brzobohatý, Květa Fialová, Josef Bláha, či Daniela Kolářová. 

Jaromír Hanzlík

Baldwin není jediný. I Hanzlík zažil smrt kolegy při natáčení. Zemřel mu v náručí

Oldřich Kaiser

Oldřich Kaiser se v tichosti znovu oženil. Stal se z něj podpantoflák?

reklama

Související témata: Na kolejích čeká vrah , Jaromír Hanzlík , Václav Neckář , Vlastimil Brodský , bývalá láska , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama