Celebrity

18. března 2021 12:59

Gabriela Kolinová

Jdou svou cestou. Teenageři slavných rodičů válcují sítě. Charlotte Gottová vede

Dospívají a rozhodli se zkusit vlastní cestu. Nic na tom, že jsou potomci slavných rodičů. Talent mají a odvaha jim evidentně také nechybí. Kteří teenageři rozhodně nezůstávají ve stínu svých rodičů? A zároveň bodují na internetu a sociálních sítích? Třeba Natálie Grossová, Charlotte Gottová či Natálie Jirásková, dcera Ivy Kubelkové.

Natálie Grossová: Nechci dělat jen muzikály, ale i svou hudbu

Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse, osmnáctiletá Natálie, zpívá v muzikálech a hraje v oblíbeném seriálu Slunečná. Nicméně slečna dospívá, a tak se rozhodla zkusit vlastní cestu: „Právě teď bych chtěla jít tímhle směrem. Nedělat jenom muzikály, protože lidé mě znají hlavně z nich. Nemusím hrát jen někoho, jsem sama za sebe. Chci zkusit dělat svoji tvorbu, pop,“ prozradila mladá herečka a zpěvačka v pořadu ShowTime.

Nejnovějším Natálčiným počinem je nazpívání pohádkového duetu z animovaného filmu Na vlásku: „Tohle je jeden z nejnáročnějších duetů s klukem, které jsem zpívala. Člověk se musí soustředit, aby to zazpíval dobře jako princezna. Jsou tam různý hlasový přechody, takže to pro mě bylo těžší. Ale vyšlo to dobře,“ přiznala Grossová, která je velice aktivní i na sociálních sítích, kde má téměř padesát tisíc sledujících. Natálie studuje Pražskou konzervatoř a těší se, až zase bude moci vystupovat.

Dcera Dary Rolins má Instagram zakázaný. Proč?

Dcera Ivy Kubelkové, Natálie, se věnuje modelingu: Bránit jí nebudu, říká její máma

Starší dcera Ivy Kubelkové, šestnáctiletá Natálie Jirásková, má našlápnuto stát se modelkou jako její maminka. Společně už předváděly modely na několika módních přehlídkách. Známá moderátorka řekla, že rozhodně tuto profesi dceři zakazovat nebude: „Nebudu jí v tom bránit, asi by to bylo i kontraproduktivní. Pokud si to chce zkusit, nemám s tím vůbec problém. Zatím se pohybuje v prostředí i mezi lidmi, které velmi dobře znám, takže to pro mě není takové riziko, jaké můžou cítit rodiče, kteří s modelingem nemají žádnou zkušenost,“ svěřila se Iva Kubelková v rozhovoru pro web zeny.iprima.cz.

Modeling může Natálii podle její mámy i lecčemu naučit: „Samozřejmě s tím nepřišly jen hezké věci, ale i povinnosti a zodpovědnost k práci, kterou dělá. Nese to s sebou i výhody, že se to dítě najednou začíná dostávat do prostoru dospělých, kteří když něco chtějí, tak pro to musí něco udělat,“ vysvětlila. Instagram Natálie sleduje něco přes deset tisíc fanoušků. A mladá modelka se tam nebojí dát ani odvážnější fotografie.

ČTĚTE TAKÉ: Iva Kubelková: Snažím se dcery naučit, že je v pořádku si něco protrpět

Charlotte Gottová zdědila talent po otci, jedna fotka na Instagramu vzbudila poprask

Starší dcera Karla Gotta, Charlotte, už také dokázala, že zdědila talent po svém otci. Vystupovala v několika muzikálech a společně s otcem natočili dojemný duet Srdce nehasnou, který pro ně napsal Richard Krajčo ze skupiny Kryštof. Gott poté uznal, že společná píseň ho dojala a skvěle jim sedla. Velký poprask Charlotte vzbudila, když si před měsícem založila svůj Instagram a nahrála na něj první fotku. Veřejnost si sice Charlotte pamatuje jako malou holčičku, ale jak je vidět, je z ní velká slečna, která na konci dubna oslaví své patnácté narozeniny.

Na Instagramu mladé hvězdy je zatím pouze jedna fotka, ta ovšem během jediného dne nasbírala téměř sto tisíc sledujících a fotku doposud lajkovalo přes 53 tisíc fanoušků. Zajímavostí je, že v počtu sledujících dvojnásobně překonala svého zesnulého otce. Oficiální profil Karla Gotta s názvem „officialkarelgott“ měl 176 tisíc sledujících, v létě loňského roku byl ale zablokován. Ivana Gottová se rozhodla informovat o novinkách spojených s odkazem slavného zpěváka na novém profilu „Karel Gott Agency“. Ten je aktivní od začátku září a sleduje ho přes 42 tisíc lidí. Instagram Charlotte Gottové má v této chvíli 124 tisíc sledujících. Doufáme, že Charlotte se nezalekla mediální pozornosti a brzy se pochlubí další fotkou nebo videem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.