Celebrity

11. října 2021 05:58

Petra Kloidová

Jitka Čvančarová znovu změnila image. Zkrátila vlasy a je blond!

Šaty Jitky Čvančarové na filmovém festivalu v Karlových Varech vzbudily velký poprask. Léto bylo ve znamení módního skandálu, na podzim zase krásná herečka změnila účes. Vlasy zkrátila a je blond! Jak jí to sluší?

Letos v srpnu se Češi na internetu proměnili ve spolek profesionálních stylistů a to přesně ve chvíli, kdy zahlédli Jitku Čvančarovou na červeném koberci v modrých opulentních šatech.

Modrá extravagance, která neuškodila

Extravaganci se Čvančarová rozhodně nebránila a královsky modrá barva byla její osobní volbou. Model od návrháře Borise Hanečky nicméně evidentně splnil svůj účel a ani slovenský tvůrce modrého poprasku si ze smíšených reakcí nic nedělá. „Člověk si na to už časem zvykne. Jedno publikum vás miluje, druhé vás nenávidí a tomu třetímu jste absolutně ukradení. Je proto důležité se soustředit na to, jak se s tím vyrovná nositel a designér,“ řekl Hanečka v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Koneckonců to byla právě Jitka Čvančarová, která na rozdíl od internetových hejtrů, na červeném koberci v Karlových Varech i se skandálními šaty vyhrála na celé čáře.

Jitka Čvančarová je blond kvůli roli

Na říjnovém křtu nové knihy Lucie Šilhové a Kateřiny Cajthamlové se ale objevila s kompletně novou image. Jitka Čvančarová shodila svoje dlouhé tmavě hnědé vlasy a šla do blond mikáda. Velká změna proběhla kvůli filmové roli v připravované komedii Hádkovi, kterou točí do půlky října. Podzim se pro herečku nese ve znamení filmování, roztočený má i druhý film, kde si pro změnu zahrála profesionální ragbistku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.