Celebrity

28. srpna 2021 05:55

Milan Rozšafný

Nejkontroverznější šaty Jitky Čvančarové. Jakými odvážnými modely na sebe dříve poutala pozornost?

Populární herečka Jitka Čvančarová svou obří modrou róbou na sebe v Karlových Varech upoutala opravdu hodně pozornosti. Není to ale poprvé, co šokovala vyzývavými šaty a obřím dekoltem. Jakými modely provokovala v minulosti nejvíce?

Když se známá herečka Jitka Čvančarová objevila minulý týden při zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech na červeném koberci v obří modré róbě s vyzývavým dekoltem, možná ani netušila, jak velkou tím na sebe strhne pozornost. Její výrazné šaty měl potřebu okomentovat prakticky každý, stala se terčem vtipů i kritiky a dalo by se říci, že svým krátkým výstupem zastínila většinu filmových premiér a očekávaných událostí karlovarského festivalu. Byl to omyl či promyšlený záměr, aby se o herečce pořádně mluvilo? Na to si bude muset nejspíš každý odpovědět sám.

Sama Čvančarová se však při výběru šatů extravaganci rozhodně nebránila a modrá barva byla její osobní volbou. Odvážný model návrháře Borise Hanečka nicméně evidentně splnil svůj účel a ani slovenský tvůrce modrého poprasku si ze smíšených reakcí nic nedělá. „Člověk si na to už časem zvykne. Jedno publikum vás miluje, druhé vás nenávidí a tomu třetímu jste absolutně ukradení. Je proto důležité se soustředit na to, jak se s tím vyrovná nositel a designér,“ řekl Hanečka v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Kontroverzní šaty jako malá tradice

Navíc to rozhodně není poprvé, co se Jitka Čvančarová neštítila odvážných šatů, o nichž se poté ještě dlouho mluvilo, a nebála se v nich nikdy zvýraznit ani své bujné poprsí. Ostatně, zrovna na červeném koberci v Karlových Varech bývají její kontroverzní šaty už takovou malou tradicí. Stačí si vzpomenout na rok 2017, kdy herečka sklízela za výběr svého oděvu podobné reakce. Pojďte si tedy společně s námi připomenout její nejodvážnější módní kreace, v nichž rozhodně bylo z čeho vybírat. A už nyní nám je jasné, že Jitka Čvančarová v následujících letech ještě pár přidá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.