Celebrity

17. června 2021 06:10

Gabriela Kolinová

Zdrcený vdovec Josef Abrhám po smrti Libuše Šafránkové: Nečekané rozhodnutí!

Libuše Šafránková byla pro Josefa Abrháma vším. Jejich lásku a harmonické soužití jim kdekdo záviděl. Byli na sebe tak citově fixovaní, že bez sebe dokonce odmítali i hrát. Manželský herecký pár, který by letos oslavil 45 let, tedy Safírovou svatbu, se stal pro lidi jedním z nejmilovanějších. Představovali symbol čisté lásky, porozumění a dokonalé harmonie. A nechtěli být ani minutu bez sebe. Lidé si tak pokládají otázku, co s ním teď jenom bude?

Ti dva si byli souzení. Manželský slib, ve zdraví i nemoci, v časech dobrých i zlých, který si dali, pro ně nebyl jen pouhou frází. Oba ho plnili do puntíku. Když čelili vážným zdravotním problémům, jeden za druhého by doslova dýchal. Libuše Šafránková byla Josefovi obrovskou oporou v době, kdy se léčil s nemocným srdcem, on zase jí, když bojovala s rakovinou plic.

Jak jejich přátelé z herecké branže naznačují, psychicky silnějším, odolnějším byla Šafránková. Tím, že byl Abrhám o čtrnáct let starší, nikdy v životě si nepřipustil, že by svou milovanou ženu mohl přežít. Když nečekaně odešla, zhroutil se mu svět. Je zdrcen a z Libušiny smrti se stále nemůže vzpamatovat. „Je strašně moc nešťastný,“ prozradila Miroslava Šafránková, sestra zesnulé herečky.

Zatímco například Jiřímu Krampolovi, po smrti manželky Hany, ze všeho nejvíce pomohla práce, aby alespoň na chvíli vytěsnil z hlavy chmurné myšlenky, Abrhám prý chystá učinit pravý opak. Hodlá ukončit svoji hereckou kariéru. Důvody jsou prý dva. Jednak zdravotní, neboť na tom není úplně nejlépe, a kromě nemocného srdce a poruchy termoregulace, což je choroba, kdy dotyčný necítí teplo a je mu neustále zima, mu velké problémy činí chůze. Situace dokonce zašla tak daleko, že se pohybuje na invalidním vozíku.

Druhý důvod je ten, že hraní bez milované Libušky by už ho ani netěšilo. V posledním období totiž bývalo pravidlem, že herecké nabídky se svou ženou přijaly jen tehdy, pokud v tom bude hrát i ten druhý. Bez sebe už odmítali natáčet. Podle herce Jana Kačera hrozí, že se Josef Abrhám uzavře ještě více do sebe. „Před nedávnem jsem mu volal několik měsíců a nezvedl mi telefon. Vždycky mi přitom hned volal nazpátek. Měl jsem o něj velký strach a mám,“ uvedl herec. Jak mezi řádky naznačil, obává se, že už ho před kamerou nikdy neuvidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.