zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zdrcený vdovec Josef Abrhám po smrti Libuše Šafránkové: Nečekané rozhodnutí!

David Laštovka , Vydáno: 17.06.2021
Libuše Šafránková byla pro Josefa Abrháma vším. Jejich lásku a harmonické soužití jim kdekdo záviděl. Byli na sebe tak citově fixovaní, že bez sebe dokonce odmítali i hrát. Manželský herecký pár, který by letos oslavil 45 let, tedy Safírovou svatbu, se stal pro lidi jedním z nejmilovanějších. Představovali symbol čisté lásky, porozumění a dokonalé harmonie. A nechtěli být ani minutu bez sebe. Lidé si tak pokládají otázku, co s ním teď jenom bude?

reklama

Ti dva si byli souzení. Manželský slib, ve zdraví i nemoci, v časech dobrých i zlých, který si dali, pro ně nebyl jen pouhou frází. Oba ho plnili do puntíku. Když čelili vážným zdravotním problémům, jeden za druhého by doslova dýchal. Libuše Šafránková byla Josefovi obrovskou oporou v době, kdy se léčil s nemocným srdcem, on zase jí, když bojovala s rakovinou plic.

Jak jejich přátelé z herecké branže naznačují, psychicky silnějším, odolnějším byla Šafránková. Tím, že byl Abrhám o čtrnáct let starší, nikdy v životě si nepřipustil, že by svou milovanou ženu mohl přežít. Když nečekaně odešla, zhroutil se mu svět. Je zdrcen a z Libušiny smrti se stále nemůže vzpamatovat. „Je strašně moc nešťastný,“ prozradila Miroslava Šafránková, sestra zesnulé herečky.

Zatímco například Jiřímu Krampolovi, po smrti manželky Hany, ze všeho nejvíce pomohla práce, aby alespoň na chvíli vytěsnil z hlavy chmurné myšlenky, Abrhám prý chystá učinit pravý opak. Hodlá ukončit svoji hereckou kariéru. Důvody jsou prý dva. Jednak zdravotní, neboť na tom není úplně nejlépe, a kromě nemocného srdce a poruchy termoregulace, což je choroba, kdy dotyčný necítí teplo a je mu neustále zima, mu velké problémy činí chůze. Situace dokonce zašla tak daleko, že se pohybuje na invalidním vozíku.

Libuše Šafránková a vnukové

Libuše Šafránková byla na svou rodinu hrdá. Její malí vnuci vyhrávají ceny

Druhý důvod je ten, že hraní bez milované Libušky by už ho ani netěšilo. V posledním období totiž bývalo pravidlem, že herecké nabídky se svou ženou přijaly jen tehdy, pokud v tom bude hrát i ten druhý. Bez sebe už odmítali natáčet. Podle herce Jana Kačera hrozí, že se Josef Abrhám uzavře ještě více do sebe. „Před nedávnem jsem mu volal několik měsíců a nezvedl mi telefon. Vždycky mi přitom hned volal nazpátek. Měl jsem o něj velký strach a mám,“ uvedl herec. Jak mezi řádky naznačil, obává se, že už ho před kamerou nikdy neuvidíme.

Libuše Šafránková a Miroslava Šafránková na premiéře filmu Přijde letos Ježíšek?

Libuše Šafránková: Jaký vztah měla se svou sestrou Miroslavou?

reklama

Související témata: Josef Abrhám , Libuše Šafránková , smrt , rakovina

reklama

Přečtěte si také

reklama