Celebrity

17. února 2022 05:59

David Laštovka

Špatné zprávy. Národem milovaný herec Josef Abrhám už se domů nevrátí

V životě Josefa Abrháma, který se stále jen těžko vyrovnává se smrtí své manželky Libuše Šafránkové, nastala zásadní změna. Co se stalo?

Po pohřbu Libuše Šafránkové si Josefa Abrháma k sobě domů nastěhoval jeho jediný syn Josef, který se svou rodinou žije na Moravě. Zdálo se, že se jedná pouze o přechodné období a až se herec dá psychicky do pořádku a opadnou největší emoce, vrátí se zpátky domů. K tomu už ale zřejmě nikdy nedojde. Nyní vyšlo najevo, že s návratem do domu, vily v pražských Záběhlicích, kde Abrhám se Šafránkovou prožil nejkrásnější roky svého života, se už nepočítá.

V katastru nemovitostí byl objekt v hodnotě několika milionů korun přepsán na syna Josefa. Podle slov hercovy snachy Ludmily, je Abrhám u nich doma spokojen a nic mu nechybí. Společnost mu dělají také vnoučata Laura s Benjaminem. „Daří se mu dobře, je u nás, je s námi a jsme za to moc rádi. Každý den večeří zmrzlinu, má ji moc rád. Drží ho to a dodává energii, kterou potřebuje,“ prozradila na začátku roku Ludmila, která se zmrzlinou podniká.

Po zdravotní stránce na tom herec není nejlépe. Kromě potíží se srdcem čelí poruchám termoregulace, což je choroba, kdy dotyčný necítí teplo a je mu neustále zima. Navíc má problémy s pohybem a poslední rok se pohybuje už jen na invalidním vozíku. Abrhámův zdravotní stav byl komplikovaný už za života zesnulé manželky. Právě ona se o něj s láskou a něhou starala. Nyní se péče ujal syn Josef se svou rodinou a vypadá to, že tam slavný herec už dožije.