Celebrity

15. září 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Karolína Kurková o porodu dcery: Krásný zážitek, kluci byli u toho. Vybrali jí jméno

Karolína Kurková se po dvou letech dostala do rodného Česka. Mezitím se udála spoustu věcí, třeba se stala trojnásobnou maminkou. Doma porodila dceru Lunu Grace. Svěřila se, jak probíhal domácí porod a kdo holčičce vybral krásné a neobvyklé jméno.

Karolína se vrátila domů po dvou letech. „Je to strašně dlouho, co jsem tu nebyla. A je to pro mě důležité, že jsem tady. Mám tady bráchu, rodiče,“ vysvětlila v pořadu Showtime Kurková, která patří mezi nejúspěšnější modelky.

Ve svých sedmatřiceti letech je trojnásobnou mámou. S manželem Archiem Drurym mají jedenáctiletého Tobina, pětiletého Noaha a skoro pětiměsíční dceru Lunu. Jak si Karolína užívá mateřství? „Krásně. Mám holčičku, kterou jsem ještě neměla, je to pro mě takové emocionální a takové jiné. A je nádherné pozorovat ty kluky, jak se chovají ke své sestře. Všichni ji pořád pusinkujeme, ta si chudák už říká, ať už toho nechají,“ smála se Kurková.

Karolína vypadá stále skvěle. Prozradila, jak se udržuje v kondici. Nejdůležitější je podle ní, jak se člověk cítí. „Být pozitivní a akční. Hodně mi pomáhají i ti kluci, díky nim jsem hodně akční. Také nekouřím a moc nepiju,“ objasnila modelka.

Kurková: Nechtěla jsem rodit císařem, když můžu přirozeně

Trojnásobná maminka se netají tím, že všechny své děti porodila doma do vody. „Teď už to bylo potřetí, takže je to pro mě normální. A je to krásné. Když to bylo poprvé, tak jsme s manželem domácí porody studovali. Já jsem v té době žila New Yorku a tam se hodně řeže, provádějí se císařské řezy, a to jsem nechtěla. Říkala jsem si, že jsem zdravá a nechci rodit císařem, když můžu přirozeně,“ vysvětlila svůj postoj Karolína, která ovšem říká, že kdyby musela, tak by do porodnice šla.

Na domácí porod nebyla sama. „Měla jsem svoji porodní asistentku, se kterou jsem pracovala. Věřili jsme, že to takhle chceme dát přirozeně a bylo to strašně krásný, hlavně v tom, že můžeme být doma, ve svém prostředí. I muž mohl být součástí. A jak já miluju tu vodu, tak to mi taky hodně pomohlo,“ popsala svou zkušenost.

Kluky jsme hned probudili, aby přivítali ségru

Když se malá Luna Grace narodila, hned ji přišli přivítat její bráchové. „Kluky jsme probudili, aby viděli ségru. Bylo to hodně emocionální. Je to vlastně to nejkrásnější, co jsem zažila a nikdy už nic krásnějšího nezažiju,“ dodala.

Holčička dostala velmi exotické a netradiční jméno. Kdo ho vymyslel? „Luna Grace vymysleli kluci. Když jsem byla těhotná, tak jsme jí tak říkali. Krásné jméno. Bráškové jí ho dali,“ řekla na závěr šťastná maminka. Luna pochází z latiny a znamená měsíc, ve starověkém Římě byla Luna také mocnou bohyní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.