Celebrity

11. prosince 2021 04:11

Žaneta Dernerová

Kdy vynadat porotcům talentové soutěže? Mariana Prachařová vám dá v zákulisí skvělý tip

VLOGY Mariany: Exkluzivní pohled na to, jak vypadá cesta soutěžícího od začátku až do konce

Zajímalo vás někdy, jak to asi vypadá v zákulisí talentové show, když jsou kamery vypnuté? Jaký pohled mají soutěžící z pódia nebo v jakých prostorách čekají, než přijdou na řadu? Či snad jak daleko je ona „čekačka“ vzdálena od jeviště? Podívejte se na onu cestu v exkluzivním videu společně s Marianou Prachařovou.

Stovky přihlášených zájemců o účast v talentové soutěži, napětí, nervozita, skvělé výkony i neúspěšné pokusy o postup. To vše znají diváci velmi dobře z televizní obrazovky. Co však při sledování jednotlivých dílů nevidí, jsou chodby a místnosti v zákulisí, kterými štáb a účinkující prochází.

Mladší sestra Jakuba Prachaře Mariana, která se nedávno svěřila, že má ze svého bráchy strach, nás nejprve vezme do tzv. čekačky, kam soutěžící zamíří hned po registraci. „Můžete si tady předem promluvit třeba s našima porotcema,“ ukazuje sympatická influencerka na podobizny členů poroty v životní velikosti, které se v místnosti nacházejí. „Nebo naopak po vystoupení, když byste jim chtěli zanadávat, tak tady si na nich můžete vybít zlost,“ dává tip Mariana.

Než vstoupíte před porotu, čeká vás poměrně dlouhá cesta

Jakmile přijde váš čas, dorazí za vámi někdo z produkce show Česko Slovensko má talent a odvede vás do backstage. Pokud jste si mysleli, že stačí udělat dva tři kroky a rázem se ocitnete v blízkosti pódia, tak jste se pěkně sekli. Než se tam dostanete, musíte ujít nemalou cestu dlouhými chodbami.

Z backstage, kde se můžete připravovat na svůj výkon a zároveň sledovat, jak si vedou před porotou vaši konkurenti, se přesouváte už rovnou na jeviště. Těsně před vstupem vás ještě vyzpovídají moderátoři show Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský, který se obával, aby nedostal od manžela Jasminy Rytmuse nakládačku.

Poté už vstupujete před publikum a porotu. Díky Marianě máme jedinečnou možnost prohlédnout si prázdný sál bratislavské Incheba Expo arény a zažít opačný pohled, než na který jsme zvyklí – z pódia do hlediště.

Kdo se stane vítězem deváté řady show Česko Slovensko má talent se dozvíme již dnes! Sledujte velké finále v sobotu 11. prosince od 20:35 živě přes stream na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.