Celebrity

6. prosince 2021 06:05

Žaneta Dernerová

Známe poslední dva finalisty Česko Slovensko má talent! Mají šanci zvítězit?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT FINÁLE (15) - upoutávka

Diváci pomocí SMS hlasů rozhodli, kteří dva semifinalisté se přidají k ostatním ve finále show Česko Slovensko má talent. Svým výkonem je nejvíce zaujala třináctiletá zpěvačka Denisa Bombíková a sourozenecké pěvecké duo Romstar Vyškov. Kdo podle vás vyhraje? Nezapomeňte sledovat velké finále už v sobotu 11. prosince.

V napínavém semifinále bojovala o diváckou přízeň šestice soutěžících, z nichž nakonec nejvíce hlasů získala Denisa Bombíková a duo Romstar Vyškov. Ti se tak připojí k šesti finalistům show Česko Slovensko má talent, jimž porotci či moderátoři udělili Zlatý buzzer, a budou bojovat o výhru čtyřicet tisíc eur.

Denisa Bombíková zbožňuje zpěvačku Billie Eilish

Denisa Bombíková je třináctiletá zpěvačka, jejíž největší idol je světoznámá hudební hvězda Billie Eilish. V této mladé ikoně se Denisa zhlédla po všech stránkách. Zbožňuje jak její písně, tak názory a styl oblékání.

Na casting do talentové soutěže přišla v oblečení, které měla její oblíbenkyně v klipu svojí písničky Bad guy. „Můj největší sen je být zpěvačkou a potkat i Billie,“ říká sympatická slečna.

Píseň dua Romstar Vyškov je hitem na internetu

Bratři Damian a Karel Janečkovi vstupovali na pódium s velkou trémou, ačkoliv již mají s vystupováním bohaté zkušenosti. Zpívali třeba na festivalech, křtinách, svatbách, ale dokonce i pohřbech. „Na svatbě je nejlíp,“ odpověděl upřímně starší Karel na otázku Jakuba Prachaře, kterého tak přiměl uvažovat nad další svatbou. Sourozenci společně zazpívali vlastní píseň Kde si včera bol, která je hitem internetu.

Slavnostním finálovým večerem největší talentové show provedou moderátoři pořadu Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský. Jednotlivé výkony soutěžících budou jako vždy hodnotit porotci Jaro Slávik, Marta Jandová, Diana Mórová a Jakub Prachař.

Sledujte velké finále Česko Slovensko má talent v sobotu 11. prosince ve 20:35 živě přes stream na iPrima.cz nebo v neděli 12. prosince od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.