Celebrity

15. prosince 2021 06:15

Tamara Fränzlová

Leoš Mareš promluvil otevřeně o těhotenství Moniky. Čekají dvojčata?

Leoš Mareš se těší na potomka

Moderátor Leoš Mareš se svou druhou manželkou Monikou se už nemůžou dočkat příchodu vytouženého potomka, který se má narodit na začátku března. Pohlaví miminka dopředu znát ale nechtějí.

Jeden z nejoblíbenějších párů českého showbyznysu nyní prožívá nejšťastnější období v životě. Moderátor Leoš Mareš se o novinu, že je jeho manželka Monika těhotná, podělil s fanoušky před dvěma měsíci přímo v éteru, a od té doby se na sociálních sítích chlubí zamilovanými fotografiemi. Společného potomka už se nemohou dočkat a moderátor dokonce v rozhovoru pro Showtime přiznal, že už odpočítávají dny.

Na internetu se pod první fotografií, kterou sdílela Monika Marešová s bříškem, objevily spekulace, zda hvězdný pár nečeká dvojčata. „Já doufám, že se na příštím screeningu u doktora neobjeví další skrytý člověk. Jedno dítě bude stačit,“ přiznal se smíchem a s nadějí v hlase moderátor.

Pravdou ale je, že to všechno ukáže jenom čas. Zda to bude holčička, nebo chlapeček si ale budoucí rodiče nechtějí nechat říct. „Takhle jsme se domluvili. Je to náš plán. Doufám, že nám to nikdo z personálu nemocnice neprozradí,“ prozradil Mareš webu Super.cz. V pořadu Showtime přiznal, že jméno mají s Monikou vymyšlené. I to si ale nechají pro sebe.

Leoš Mareš jako otec není rozhodně žádný začátečník. Z předchozího manželství už má dva náctileté syny Jakuba a Matěje, s jejichž matkou se rozvedl v roce 2017. Současnou manželku Moniku si vzal v únoru 2018 v kostele v Litomyšli a letos oslavili šesté výročí jejich vztahu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.