zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Libor Bouček zvážněl: Porod byl drama, jsem vděčný za život syna i ženy

Petra Kloidová , Vydáno: 11.03.2021
Libor Bouček se před třemi týdny stal čerstvým otcem. Syn Albert prý plní přání všem a podobný je snad skoro každému z rodiny. Libor promluvil o dramatickém porodu a jak je vděčný, že to syn s ženou zvládli. A Albertovi už s humorem plánuje jeho budoucí profesi.

reklama

Čtyřicetiletý moderátor a producent Libor Bouček si roli rodiče zkouší teprve tři týdny. Podle svých slov nevěděl, co od rodičovství čekat, zároveň má tyto první momenty spojené s dramatickým příchodem syna na svět. „Já jsem vůbec nevěděl, co přijde. Je to silné. Člověk si může plánovat, ale pak je samozřejmě všechno jinak. Měli jsme to se silnými okolnostmi, byl to dramatický porod, dramatický pro Alberta, naštěstí nebyl dramatický pro mou ženu. Vše zvládla. Jsem vděčný za život, musím říct. Absolutně vděčný za život,“ říká dojatě.

ČTĚTE TAKÉ: Domácí porod? Podle Boučka hazard se životem

Manželé pro synka vybrali jméno, který je spojované s jedním z nejslavnějších vědců všech dob. Výběr jména konzultovali také s jejich kamarádem Jakubem Prachařem. „Albert Bouček zní libozvučně, to říkal pan Prachař, když jsme se ho ptali. Líbí se mi to jméno, je to jméno jednoho z největších vědců 20. století. A jestli bude mít můj syn alespoň částečně mozek jako tento vzor, tak to bude fajn,“ usmívá se moderátor.

Libor Bouček se svou paní
Autor: profimedia Libor Bouček se svou paní

Fyzické tresty? Snad nebudou třeba. Ale je to součást výchovy, směje se Bouček

Jestli už nalézá u syna známky podoby, na to odpovídá s humorem. „Ve třech týdnech má Albert takovou tvář, že plní přání každému. Každý se v něm vidí. Myslím si, že je podobný částečně sousedovi, ale to nevadí,“ směje se Bouček. Brzy budou manželé řešit i výchovu a podle všeho proti vlastní výchově svých rodičů ani jeden z nich nic nenamítá. Podle Libora to vypadá, že v ní budou pokračovat. „Teorii výchovy zatím necháváme v zákoutí a budeme to řešit, až to nastane. Ale jelikož si myslím, že moje žena je skvěle vychovaná a já snad také, tak půjdeme tímto směrem,“ říká.

A co fyzické tresty? „Pamatuji si, že jsem jako dítě dostal na zadek dvakrát, možná třikrát v životě a jsem přesvědčený, že jsem si to zasloužil, a možná jsem si dokonce zasloužil víc. Třeba dojdeme k tomu, že si Albert nic takového nezaslouží, v to pevně věřím, ale nejsem bigotně přesvědčený, jestli ano, nebo ne. Ale je to součást výchovy už po staletí…“ zamyslel se moderátor.

Máme rádi Česko - Libor Bouček
Autor: Prima FTV Máme rádi Česko - Libor Bouček

Sociální sítě a brzké vstávání kvůli televizi

Libor je jako moderátor pořadu Nový den na CNN Prima News vidět v médiích, sdílení fotek synka na sociálních sítích ale absolutně neřeší. „Ještě jsme to neřešili. My sociální sítě neřešíme, nemáme žádná pravidla. Když měla moje žena naprosto legitimní potřebu sdílet to štěstí, tak to prostě udělala. Je mi to naprosto šumák,“ říká. Pro malého Alberta má už ale vysněné povolání, rád by si s ním prý někdy zamoderoval, vstávání do pořadu by mu ale osobně nepřál.

„Nyní začínáme v sedm, předtím to bylo v šest, to bylo strašné, protože to znamenalo vstávat ve tři,“ popisuje moderátor a dodává, že je k nevíře, kolik lidí je už v šest ráno na nohou. Nejhorší je podle něj v tak brzkou hodinu přesvědčit nějaké respondenty, aby měli tak brzy ráno nějaké vstupy a k něčemu se vyjádřili. Při své práci se musí často vyrovnávat také s různými technickými nedostatky přenosů. „Vždycky je dobré v tu chvíli dělat, jako že jsme s tím počítali,“ prozrazuje svůj profesionální trik. 

A zavzpomínal i na své profesní začátky: „Ke své současné práci jsem se vlastně dostal náhodou, protože jsem původně studoval produkci na DAMU. Tam mě to organizování moc bavilo. Pak jsem dělal produkci nějakého televizního pořadu, kam nedorazili ti moderátoři, a tak jsem řekl, že to zkusím, a od té doby to dělám.“

A co bude jednoho dne dělat Liborův syn Albert? Novopečený tatínek mu prostřednictvím Show Jana Krause pošle poselství: „Milý Alberte, žijeme v době, kdy spousta lidí dělá jako koníčka epidemiologii a virologii. Tímhle směrem nechoď, buď slušný a dělej vlastně to, co chceš, ať to přinese trochu peněz, a hlavně ať máš z toho radost a je to legální…“

Libora Boučka můžete vidět v Show Jana Krause tuto středu ve 21:35 na Primě.

Libor Bouček se stal otcem

Libor Bouček se stal otcem a je dojatý. V lásce moc štěstí nemíval, teď je vše jinak

reklama

Související témata: Libor Bouček , porod , syn Albert , Prina News CNN , NOVÝ DEN , Máme rádi Česko

reklama

Přečtěte si také

reklama