Celebrity

28. prosince 2021 05:59

Šarlota Chmelařová

Lucie Bílá si při nehodě způsobila ošklivé zranění. Fanouškům poslala dojemný vzkaz

Zpěvačka a několikanásobná slavice Lucie Bílá (55) si v období vánočních svátků přivodila nepříjemné zranění. Před svým domem v Otvovicích uklouzla na ledovce a zlomila si levé rameno. Svým fanouškům o tom natočila video a přidala i dojemný vzkaz.

"Chtěla bych vám říct, dávejte na sebe pozor, protože někdy stačí jen kousek ledu před domem, trošku neopatrnosti a máte zlomené rameno jako já. Tak mi držte palce," vzkázala zpěvačka svým fanouškům prostřednictvím videa na svém Instagramu.

Koncertuje i s rukou v ortéze

I navzdory svému zranění však v pondělí Bílá zvládla odzpívat plánovaný recitál se skladatelem a klavíristou Petrem Maláskem. V divadle Lucie Bílé během něj zazněla slavná muzikálová témata, světové evergreeny i zpěvaččiny repertoárové objevy.

Se širokým úsměvem na tváři v dalším videu dodala, že se na koncert moc těšila a své fanoušky ujistila, že plánuje odzpívat i ten dnešní. „Já jsem to dokázala! Já jsem jenom chtěla říct, nebojte se zítra přijít na koncert, bude jako ten dnešní. Budu se snažit. I po třech bych za vámi přišla,“ sdělila sympatická zpěvačka. Na závěru nahrávky lidi ještě opětovně vyzvala ke zvýšené opatrnosti. „Dávejte na sebe vážně pozor, je to totiž hned,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.