Celebrity

29. prosince 2021 05:50

redakce Prima Ženy

Lucie Vondráčková v ohrožení i s dětmi! Pronásledují ji stalkeři před domem

Show Jana Krause - Jana Vondráčková a stalkeři

Zpěvačka Lucie Vondráčková je maminka dvou synů. Žije sama, ale její sláva jí čas od času přichystá nepěkné překvapení před domem. Vondráčkovou pronásledují stalkeři, jeden z nich se dokonce dostal až před dům, kde na ni večer čekal.

Vondráčková si po náročném rozvodu pořídila dům na kraji Prahy, kde žije se svými dvěma syny, které má s hokejistou Tomášem Plekancem. Zpěvačka a herečka je známá tím, že už od mládí chodí všude pěšky a to se nezměnilo ani s mateřstvím. Auto si zatím nepořídila a na svých pěších cestách po Praze tak většinou potkává své fanoušky. Na to není moc zvyklá. V Kanadě totiž žila osm let v anonymitě v roli obyčejné maminky dvou kluků. „Bylo fajn, že jsem tam byla anonymní, což tady moc neznám. Když jsem se ale vrátila, tak reakce lidí na ulici – protože já nemám auto a pořád chodím pěšky – jsou tak hezké, že to člověka jen těší,“ řekla sympatická zpěvačka.

Stalkeři čekající před domem

Jako samoživitelka se ale čas od času musí poprat i s negativní stránkou slávy. V Show Jana Krause prozradila, že má i stalkery, kteří na ni čekají před domem. „Měla jsem teď tři stalkery, které jsem musela odhánět. Jeden dokonce přelezl plot, takže jsem musela dát kamery, přijeli policajti a tak,“ svěřuje krásná umělkyně. „On si sednul na verandu a já jsem přišla s klukama z nějakého tréninku a říkám: ‚Člověče, co tady děláte?‘ A on: ‚No, čekám na tebe, ne?‘ A já: ‚Aha, my se známe?‘ A on: ‚No ne, tak ale já tě znám!‘ Nakonec z něj vypadlo, že by si mě vzal.“ To je prý asi dva měsíce stará příhoda, ale Lucie už má nové stalkery. Při setkáních s nimi si musí zachovat chladnou hlavu a klid, aby ochránila děti, nicméně nevylučuje, že by začala chodit na sebeobranu.

Online výuku Lucie Vondráčková nemiluje

Vondráčková přiznává, že sezení u obrazovek není nic pro ni, protože má radši, když jsou děti venku a hrají si. „Máme takový otevřený dům a chodí k nám hodně kamarádů, různých dětí, a vidím to, že když jsou zavřené doma, hrozně je to k těm tabletům táhne, ale jakmile je vyšoupnete ven, úplně se změní a začnou si hrát na klepadle a tak různě. Musí jít prostě ven!“ myslí si Lucie Vondráčková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.