Celebrity

14. února 2022 11:26

Anna Kopečková

Mahulena Bočanová se pochlubila dcerou. Roste do krásy a vypadá jako Julia Roberts!

Dcera Mahuleny Bočanové Márinka oslavila na podzim dvacáté narozeniny a zdá se, že roste do krásy. Na fotografii, kterou její maminka sdílela na Instagramu, vypadá jako jedna z nejkrásnějších hereček světa Julia Roberts. A také za sto sklidila od fanoušků velkou pochvalu.

Snědá a tmavooká Mahulena Bočanová patří k našim nejkrásnějším herečkám a jak přiznala na sociálních sítích, kdysi věřila, že něco z její exotické krásy podědí i její dcera Márinka. Jenže to se hodně spletla. Márinka je totiž blonďatá a modrooká. „Člověk míní (foto vlevo, holčička, jakou jsem předpokládala), Pán Bůh mění (foto vpravo, MOJE holčička),“ napsala herečka před dvěma lety na Instagram.To měla ještě Márinka krátké vlasy a na fotografii vypadala jako malý Kevin v podání Macaulay Culkina v komedii Sám doma. Všimli si toho fanoušci a s pobavením to uznala i Mahulena Bočanová, která si z dcery i ze sebe často a ráda dělá legraci.

Jak ale dokazuje poslední fotka, kterou se Mahulena pochlubila na Instagramu, Márinka postupně roste do krásy. I když jde o momentku, podoba s krásnou a slavnou herečkou Julií Roberts se nedá přehlédnout, čehož si všimli i mnozí fanoušci Mahuleny Bočanové.

I ve dvaceti vyžaduje dcera neustálou péči

Dceru Márinku má herečka s podnikatelem a producentem Viktorem Mrázem. Vzali se vroce 2001, jejich vztah se ale po osmi letech rozpadl a od té doby se Mahulena stará o dceru víceméně sama. Přestože je Márinka už dospělá, potřebuje neustálou péči. Už od narození totiž trpí lehčí formou autismu a v pubertě se k jejím zdravotním nesnázím přidala ještě epilepsie. „Nevěděla jsem, co to je, a když padla do bezvědomí, které trvalo nekonečně dlouho, myslela jsem, že jsem ji ztratila. Když se mi pak vrátila, začal nám nový život. Lepší život. S obrovským nadhledem a vnitřní svobodou. Radujeme se z každého dne. Nic není podstatný, jen to, že se vaše dítě směje a má červené tváře a teplo v rukou. Vše ostatní jsou malicherné starosti,“ popsala před rokem a půl Mahulena v rozhovoru pro Kafe.cz nehezký zážitek v podobě dceřina prvního epileptického záchvatu.

Ve dvou je jim nejlíp

Poté, co se zjistilo, že má Marjánka epilepsii, dala si herečka na několik měsíců pauzu od práce, protože se bála nechat dceru samotnou. A když se vše relativně ustálilo, přišel koronavirus a s ním i zavřená divadla. I toto období sympatická herečka využila, odsunula většinu práce stranou a věnovala se dceři. „Práci jsem hodně omezila. Stejně pracuji dál, ale je to třeba tak pět až deset dní v měsíci, protože během toho covidu jsme s dcerou zlenivěly, ale hlavně jsme zjistily, že nám nejvíce vyhovuje, když jsme spolu jen my dvě doma. Žádné změny prostředí, žádné handrkování o hlídání. Nejlepší je pro nás být nonstop spolu,“ svěřila se Mahulena loni na podzim Expres.cz. Márinka prý díky tomu udělala neuvěřitelné pokroky, ve které ani sama herečka nedoufala: „Hodně to pomohlo v jejím vnímání, v jejím rozvoji. Pro ostatní maminky by to asi bylo nic moc, ale u nás je to obrovský posun k lepšímu.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.