Celebrity

27. ledna 2022 06:00

Anna Kopečková

To je podoba! Dcera Owena Wilsona vypadá jako tatínek, herec ji ale nechce vidět

Když hollywoodský fešák s křivým nosem Owen Wilson mluví o dětech, zmiňuje své dva syny Roberta Forda a Finna. O své tříleté dceři, která je mu neuvěřitelně podobná, ale mlčí a nikdy ji prý ani neviděl.

Blonďatý sympaťák Owen Wilson, kterého diváci znají například z filmů Fotr je lotr, Marley a já, Noc v muzeu nebo Půlnoc v Paříži, byl pověstný tím, že je vzorný otec. Svým dvěma synům, jedenáctiletému Robertu Fordovi, kterého má s bývalou přítelkyní Jade Duell, a sedmiletému Finnovi, jehož matkou je osobní trenérka Caroline Lindqvist, se věnuje naprosto skvěle, ačkoli ani s jednou z matek už nežije. Třetí dítě neplánoval, ale v roce 2018 ho zaskočila zpráva, že je ještě otcem holčičky. Herec otcovství nejprve popíral, nicméně následný test DNA potvrdil, že opravdu má dítě s podnikatelkou Varunií Vongsvirates, s níž udržoval několikaletý vztah. Vongsvirates si nechala pomocí ultrazvukového vyšetření určit pohlaví a holčičku už před porodem pojmenovala Lyla.

Tříletá Lyla je kopií svého otce

Přestože hercovi blízcí přátelé tehdy tvrdili, že Wilson nebude mít ani u třetího dítěte s výchovou problém, tentokrát se spletli. Malá Lyla oslavila na podzim už třetí narozeniny a při té příležitosti sdílela její matka na Instagramu fotografii, na které je holčička svému tatínkovi nesmírně podobná, má stejně krásné modré oči a blonďaté vlásky. Bohužel ale svého tátu nikdy neviděla. Už když byl Lyle rok, tvrdila její matka, že musela slavného herce prosit, aby se do života jejich dcery zapojil. „Owen se s Lylou nikdy nesetkal. Nikdy. Pomáhá finančně, ale o tom to nikdy nebylo. Lyla potřebuje otce,“ řekla v roce 2019 v rozhovoru pro Daily Mail. Zmínila i jeho roli otce ve filmu (Ne)obyčejný kluk. „Je ironické, jak [Owen] stále dostává tyto otcovské role, hraje otce ve svém novém filmu a nikdy nepotkal svou vlastní dceru.“ Během rozhovoru také poslala Wilsonovi osobní vzkaz: „Měl bys vidět svou dceru, je neuvěřitelná, opravdu o to přicházíš. Vypadá stejně, jako ty."

Herec se ke své dceři nehlásí ani teď. Pokud hovoří o dětech, zmiňuje jen své dva syny. A mluví o nich s opravdovým nadšením. O Fordovi a Finnovi se rozpovídal například v televizní talk show u Ellen DeGeneres: „Je to neuvěřitelné. Chci říct, že cokoli, co Ford řekne, je prostě ta nejzábavnější věc vůbec. Já můžu říkat jeden vtip za druhým a nic. Už tak nějak vidím, jací budou jako teenageři, až se proti mně začnou spolčovat.“ A přidal i zážitek ze společného výletu se syny v národním parku Sequoia, kde se byli podívat na největší strom na světě a Robert Ford trval na tom, že už viděl větší.

Křivý nos jako tajemství jeho úspěchu

Owen se o dceři Lyle nezmínil ani v loňském obsáhlém rozhovoru pro časopis Esquire, v němž hovořil o svých plánech svobodného otce.

On sám tvrdí, že za svou kariéru vděčí především svému křivému, několikrát zlomenému nosu, který by prý v komediálních filmech klidně mohl hrát bez něj. Proto si ho nikdy nenechal spravit. Důvodem je i to, že je díky němu pro ženy přitažlivější. V minulosti byl spojován s herečkou Demi Moore, zpěvačkou Sheryl Crow, vztah měl také s herečkou Kate Hudson. Pravdou je, že je s ním poměrně složité žít, protože trpí depresemi a v roce 2007 se dokonce pokusil o sebevraždu.

Sdílejte článek
Štítky děti film rozhovor Paříž dcera Owen Wilson herec synové Ellen DeGeneresová Noc v muzeu nemanželské děti Ford Motor Company Demi Mooreová Kate Hudsonová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.