Seriály a filmy

14. července 2021 05:52

Petra Kloidová

Marek Lambora a Veronika Arichteva. Pamatujete si na dvojici ze Slunečné? Arichteva maskovala těhotenství

Veronika Arichteva je dnes už ostřílenou matkou malého synka, zatímco Marek Lambora točí další díly Slunečné. V úspěšném seriálu začínali společně jako milenci. Podívejte se na proměnu a zákulisní fotografie Veroniky Arichtevy společně s Markem Lamborou.

Veronika Arichteva nastoupila do seriálu Slunečná jako cílevědomá a peníze milující Denisa Kánská. To, že jí imponuje zrovna Janek, není náhoda. Její přítel je úspěšný podnikatel, který žije luxusním životem a luxusní život bylo předsevzetí Denisy.

Jenže do života Janka se připletla soběstačná Týna z farmy, která si nebere servítky. Janek se zamiloval a Denise se zkomplikovaly životní plány. Chvíli o přítele zásadně bojovala, když jí však došlo, že je láska Janka k Týně silnější, rozhodla se pomstít. V posteli skončila s jeho otcem, kterého si nezahrál nikdo jiný než Maroš Kramár.

Arichteva opustila seriál v květnu během pandemie

Veronika Arichteva během natáčení seriálu otěhotněla a svoje těhotenství prožívala i během úzkostlivých časů roku 2020, kdy svět začal bojovat s pandemií koronaviru. Chvíli si dělala legraci, že bude točit do té doby, dokud to půjde, a štáb bude předstírat, že je „jen trochu tlustá“. V půlce května se ale rozhodla Slunečnou opustit, v pátém měsíci těhotenství.

„Opravdu jsem chtěla točit dál, ale vzhledem k mému stavu se musím rozloučit. Dítě je důležitější a já jsem se rozhodla být zodpovědná́, a i kvůli tomu všemu, co se v posledních měsících kolem nás dělo. Děkuju celý partě! Ráda bych řekla, že vás budu sledovat, ale tuším, že od září budu sledovat jinou love story,“ informovala s humorem herečka. Jako její nástupkyně byla vybrána Eva Josefíková, která skoro do roka a do dne otěhotněla také.

I po dítěti se může vyspat díky manželovi

Veronika Arichteva plánovala přirozený porod, ale nakonec museli lékaři zvolit císařský řez. Hubnutí do starých džínů nebo jakékoliv tlaky na vzhled herečky absolutně neřeší. „Luka byl hodně velký. Měla jsem hodně velké břicho na to, jak jsem malá. Ale neřeším to, myslím, že všechno je tak, jak mělo být,“ říká herečka.

Manželství s režisérem Biserem Arichtevem se po narození dítěte ještě upevnilo. Co bylo ale trochu překvapením pro oba, je fakt, že mají hodné dítě. „To jsme nečekali, připravovali jsme se na peklo. A peklo se zatím neděje,“ směje se známý režisér. Veronika si dokonce jako jedna z mála čerstvých maminek užívá čas od času spánek až do dopoledne. „Teď jsme například zavedli to, že pár dní v týdnu můžu spát například do desíti do rána, Bisi si vezme malého dolů v domě, abych ho neslyšela a mohla se v klidu vyspat,“ říká Veronika. Více se dozvíte v tomto rozhovoru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.