zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Martina Pártlová se utrhla na matky radilky: Máte snad patent na mateřství?

Martina Pártlová se naštvala na matky, které dávají nevyžádané rady. Co jim vzkazuje?
Autor: profimedia Martina Pártlová se naštvala na matky, které dávají nevyžádané rady. Co jim vzkazuje?
Gabriela Kolinová , Vydáno: 27.04.2021
Zpěvačka Martina Pártlová má sice ještě pár týdnů do porodu, ale už dostává nevyžádané rady od matek. A to ji pěkně rozčílilo. „Nikdo nemáme patent na to, jak dělat to a to nejlíp, každý radí něco jiného, protože logicky každý miminko je jiný,“ vzkázala dotěrným holkám radilkám.

reklama

Jednačtyřicetiletá zpěvačka má termín porodu v červnu. Shodou okolností ve stejnou dobu jako její parťačka z tria 3v1 Nikol Štíbrová. Kdo ví, třeba se v porodnici kamarádky skutečně potkají. „Budeme se na sebe dívat a fandit si,“ směje se Martina Pártlová.

Porod přirozeně, nebo císařem?

Ta prozradila, že s partnerem, muzikantem Josefem Vařekou, v otázkách rodičovství tak trochu plavou. Ale vůbec jim to nevadí. „S Pepou jsme říkali, že jsme takoví pankáči, že o tom víme ho*no a asi budeme dost překvapení,“ svěřila se Martina v pořadu Showtime. Výbavičku také moc neřeší: „Já myslím, že jsem v pohodě. Mám zatím takového králíčka, kterému tluče srdíčko a šumí. U toho bude holčička spát,“ vysvětlila. 

Ani otázky ohledně porodu nemá Martina úplně vyřešené. Na dotaz, zda bude rodit přirozeně, nebo císařským řezem, odpovídá: „To nikdo neví!“ Ovšem určitě se bude držet rad lékařů: „Já se cítím mladá, ale vím, že po čtyřicítce už se doporučuje císařský řez kvůli tomu, aby se to všechno vrátilo do původního stavu. V zájmu všech,“ směje se sympatická zpěvačka. Jedno je ale jisté, u porodu bude její partner Josef: „Já se budu hrozně bát a on bude moje opora,“ vysvětlila v reportáži.

 

Nechte ostatní žít, holky. Ne*erte se do nich!

Miminko ještě ani není na světě a Martina už dostává nechtěné rady od zkušených matek. Naposledy na ně musela reagovat na svém Instagramu: „Blíží se termín porodu a tím přibývá i množství nevyžádaných rad. Na otázku, jestli tu mám holky radilky, sem vždycky hrdě odpovídala, že já ne, že já tady mám jen fajn holky, který se nikomu do ničeho nese*ou a nechávají ho žít. Pojďme si tohle udržet, ženský. Vždyť je to do nebe volající,“ vzkázala matkám Martina, která se toho nebojí. 

Podle Martinina názoru nemají matky patent na mateřství: „Vždycky jsem rostla z toho, jak někdo někomu říká, co má jak dělat, ať jde o cokoliv. Všechny najednou vědí, jak cizí dítě obléct, jak má ženská kojit, čím a jak dlouho, v čem nosit, v čem vozit, proč nerodit císařem, ale přirozeně, s čím si má hrát, jestli žehlit, nebo nežehlit, co by jako matka měla dělat a tak dále. Ať si to každá maminka dělá, jak chce,“ dodala Pártlová, která si rozhodně nenechá nic diktovat. 

Pro svojí holčičku udělá první poslední, ostatně jako každá máma. A asi je jí i jasné, co s mateřstvím přijde: „Věřte mi, že celý život budu chtít pro svoje dítě to nejlepší, jako vy všechny a nechci se s nikým o ničem dohadovat. Vím, že už se nikdy nevyspím, vím, že to bude někdy na palici, vím, že až začne běhat, bude to teprve záhul. I já znám lidi, co mají děti,“ vysvětlila trefně zpěvačka. 

Martina Pártlová přiznává, že chtěla dítě za každou cenu. Otěhotněla poté, co ji odstranili nádor na tlustém střevě.

Martina Pártlová: Dítě jsem chtěla za každou cenu. Do plánů mi hodil vidle nádor

 

Jitka Nováčková sdílela vtipnou kojící fotku, kterou ji některé ženy vyčetly. Jitku ovšem podpořily známé kojící maminky.

Známé ženy kojí na sociálních sítích: Chcete jen ukázat prsa, pustily se do nich matky

reklama

Související témata: Martina Pártlová , těhotenství , mateřství , Nikol Štíbrová , Veronika Arichteva , porod

reklama

Přečtěte si také

reklama