Celebrity

23. září 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Smutný osud Míly Myslíkové: Manžel ji bil. Ničilo ji, že neměla děti. Peníze dala sektě

Režiséři ji často obsazovali do rolí maminek, které hrála velmi přesvědčivě, ve skutečnosti však žádné děti neměla. Toužila po nich, ale osud jí je nedopřál. Trpěla kvůli tomu až do konce svého života. Poslední dny Míly Myslíkové nebyly vůbec veselé.

Prořízlá pusa, žena krev a mlíko, která se díky svojí přirozenosti stala miláčkem národa. To byla herečka Míla Myslíková. Zatímco v pracovním životě se jí dařilo, v tom soukromém už to bylo mnohem horší. Ve třiadvaceti se provdala za hereckého kolegu z brněnského divadla, o pětadvacet let staršího Štěpána Zemánka, s kterým plánovala založit rodinu. Dokonce spolu čekali miminko, které ale bohužel za dramatických okolností potratila. Od té doby už mít děti nemohla a manželství se pro ni stalo peklem. Její muž holdoval alkoholu, býval agresivní a častokrát ji bil. Útrapy a ponižování snášela celý rok. Rozvod byl pro ni vysvobozením. Po této otřesné zkušenosti už se nikdy nevdala.

Během života měla ještě dva vážnější vztahy. Velkou lásku prožívala s o pět let mladším Slávkem, který byl opak jejího prvního muže. Galantní, citlivý, něžný romantik. Připadala si s ním jako v pohádce a věřila, že je tím pravým. Bohužel i on ji hluboce zklamal. Zatoužil po rodině a protože věděl, že mu dítě nemůže dát, odešel za jinou...

Za zmínku stojí ještě známost s finským novinářem Heikkim, s kterým se seznámila na filmovém festivalu v Karlových Varech. Imponoval jí svojí sečtělostí. Vztah na dálku ovšem nefungoval tak, jak si přála, ani jeden z nich nechtěl opustit svou zemi, a tak se po několika letech rozešli. Přáteli ale zůstali dál.

Míla Myslíková onemocněla Parkinsonovou chorobou a podlehla sektě

Konec života byl pro paní Mílu velmi smutný a bolestný. Onemocněla Parkinsonovou chorobou, do toho měla cukrovku a ke všemu podlehla sektě, které darovala všechny peníze, které za svůj život vydělala. O všechno přišla a poslední dny života prožívala v naprosté chudobě. Co však pro ni bylo ze všeho nejhorší, že i v úplné samotě. O to víc si uvědomovala, jaké by to bylo, kdyby kolem sebe měla děti, vnoučata, velkou rodinu, tedy to, po čem tolik toužila a o čem snila. Tři dny před svými dvaasedmdesátými narozeninami herečka umírá...

Mílu Myslíkovou si můžeme připomenout v komedii Jak básníci přicházejí o iluze, kterou ve čtvrtek 23. 9. od 20:00 vysílá Prima MAX, případně o dva dny později TV Prima ve 14:30. V roli obětavé, oddané a milující maminky Štěpána Šafránka v podání Pavla Kříže byla prostě nepřekonatelná. „Od prvního dne mě pérovala. Říkala, obleč se, nebo nastydneš. Nejíš! Moc kouříš. Ale já jsem k ní měl vztah nejen jako k filmové matce, ale opravdové,“ zavzpomínal na ni s láskou herec Pavel Kříž.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.