Celebrity

20. prosince 2021 05:55

Karolína Oehmová

Milan Peroutka na Vánoce bez přítelkyně! S kým bude na Štědrý den?

Milan Peroutka o Vánocích

Milan Peroutka si Vánoce užívá už dlouho dopředu. Když jsme v půlce listopadu točili tento rozhovor, tak nás ani ve snu nenapadlo, že už bude mít vánoční dárky. Ale dobře pro vás, můžete se jimi inspirovat. A ti největší fanoušci si mohou vytvořit atmosféru jako u Milana doma.

Zpěvák a herec Milan Peroutka má Vánoce moc rád a díky práci si dokonce musel vytvořit vánoční atmosféru dlouho dopředu. Myšlenky na dárky tak přišly velmi brzy. „Nějaký dárky mám, protože jsem měl spolupráci, takže už jsem doma fotil Vánoce a nějaký zabalený tam jsou,“ zasmál se zpěvák. Možná právě tyto dárky vám mohou být inspirací. Milan Peroutka totiž pořídil osvěžovač vzduchu, ke kterému lze přikoupit i vůni, která je přímo podle něj. Takže u vás doma to může vonět stejně jako u Peroutků!

S kým oslaví Vánoce? S přítelkyní nejspíš ne

Milan Peroutka se nedávno v reportáži svěřil, že má přítelkyni. Budou na Vánoce spolu? „Já si upřímně myslím, že ne. My to máme vždy s babičkou, sestrou a bráchou, jsme taková širší rodina. Uvidíme, kdo se k nám přidá. Ještě jsme o tom ale popravdě nemluvili,“ prozradil Milan. Tradice na Štědrý den s rodinou dodržuje, a dokonce ho to i moc baví.

Mezi jeho oblíbené patří rozkrajování jablek, lití olova a nesmí samozřejmě chybět ani salát od babičky. Jedna z tradic je ale jen Milanova záležitost, ke které se rodina nepřipojuje. „Já každý rok chodím zpívat pod Karlův most, kde rozdávám koledy,“ řekl Milan a zve všechny, aby se přišli podívat.

Novoroční oslavy jsou nejlepší doma nebo v práci

Na Silvestra Milana rozhodně nenajdete někde na chatě, tento styl oslav totiž nemá rád. „Jednou jsem byl s partou kamarádu na chatě a vůbec mě to nebavilo. Štvala mě ta představa, že tam budu tři dny zavřený a budu tam jenom pařit. Pokud není nějaká práce, tak už je taková tradice, že bývám doma s babičkou a dědou,“ svěřil se Milan a prozradil, že od nich je krásný výhled na celou Prahu, takže to prý není vůbec špatný. Tak uvidíme, kam Milana nakonec vítr zanese. Jisté je ale to, že Milana Peroutku uvidíte v nové řadě zábavné show Máme rádi Česko, kterou budeme vysílat v novém roce na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.