Celebrity

11. prosince 2021 05:55

Karolína Oehmová

Moderátorka Andrea Antony plánuje na Vánoce změny. Kvůli dceři nebudou mít stromeček

Andrea Antony o návratu a Vánocích

Andrea Antony před víc jak rokem zmizela z televizních obrazovek. Užívá si totiž své dcery Rozárky na mateřské dovolené. Je jí sice teprve rok, ale Andree už se začíná stýskat po kamerách. Plánuje už návrat do práce? Určitě ale ne před Vánoci, které se u nich letos dočkají mimořádné změny.

Rozárce byl teprve rok a už se Andrea Antony začíná poohlížet po práci, kamery jí evidentně chybí. „Strašně to letí a samozřejmě už mě to trochu cuká do práce, nebudu lhát. Už přicházejí nějaký moderace a nějaká práce. Samozřejmě Prima je srdcovka, takže návrat bude tam, ale úplně to ještě neuspěchávám,“ prozrazuje Andrea.

Být mámou mě naplňuje

Andrea má první dítě, s mateřstvím neměla žádné předchozí zkušenosti a vlastně si mohla jen představovat, jaké to bude. „Překvapilo mě, že mě to baví a naplňuje víc, než jsem si myslela. Myslela jsem si, že práce, mejdany a společnost mi bude chybět víc. Musím říct, že mě to malý škvrně ušatý strašně baví a baví mě to s ní doma. Takže to mě asi překvapilo, jak moc mě být mámou naplňuje,“ říká maminka malé Rozárky.

Vánoce bez stromečku

Blíží se Vánoce a u Andrey jsou přípravy v plném proudu. Základem je navodit tu správnou atmosféru, takže vánoční výzdobu mají už od listopadu. Velký vánoční stromeček ale u nich nenajdete. „Jediný co jsme si letos říkali, že nebudeme mít stromeček, protože rozhodně by ho chtěla celý zničit, všechno strhat a shodit to na sebe, tak letos budeme mít jen malý stromeček na stůl,“ vysvětluje moderátorka a dodává, že příští rok už bude mít Rozárka větší rozum, tak i budou více promyšlené Vánoce.

Andreu Antony můžete vidět v nové řadě show Máme rádi Česko, která se bude vysílat na televizních obrazovkách v příštím roce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.