Celebrity

31. ledna 2022 05:59

Petra Kloidová

Aneta Vignerová přibrala během obyčejného letu pár kilogramů. Jak se jí to povedlo?

Show Jana Krause - Aneta Vignerová o přibírání v letadle

Miss a maminka téměř dvouletého Jiříka, kterého má se scenáristou Petrem Kolečkem, Aneta Vignerová prozradila, že patří mezi ty šťastné, které nemusí držet drsné diety. Podle jejího názoru musí mít dívky na modeling přirozené parametry, jinak si koledují o problémy se zdravím. Vignerová prozradila zajímavé místo, kde se jí podařilo přibrat pár kilogramů.

Modelka a vítězka soutěže Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, prozradila, že trendy v modelingu se pomalu ale jistě proměňují. V pořadu Show Jana Krause vysvětlila i to, proč se do médií dostávají příběhy mladých dívek, které si kvůli modelingu přivodily poruchu příjmu potravy.

Na modeling musí mít dívky přirozené předpoklady

Podle Vignerové v modelingu pracují ženy a dívky, které se úplně normálně stravují, ale mají přirozeně parametry být modelkou a nemusí se nijak trápit. K poruchám příjmu potravy podle ní dochází u dívek, které se chtějí stát modelkami za každou cenu, ale vlastně k tomu nemají fyzické předpoklady.

Modeling je náročná disciplína a ani v případě, že dívka požadované míry splňuje, nemá zaručeno, že uspěje. Proto nemá smysl se trápit a drasticky hubnout, když požadovanými mírami dívka přirozeně neoplývá.

Vignerová však dodává, že trendy v modelingu se postupně mění. „Trh se mění i v tom, že dnes už nemusí být modelky až úplně anorektické,“ říká Aneta. Nejnověji se modeling uchyluje k výběru mladých influencerek, které nemusí mít míry modelek. Plus size modeling zase oslavuje plnější křivky.

Cesta do Singapuru a pár kilo navíc

I Vignerová čas od času řešila pár kilogramů navíc. U Krause zavzpomínala na to, jak během dlouhého letu s několika přestupy do Singapuru přibrala pár kilogramů kvůli zadržované vodě. „Během letu opravdu nějak pracuje ta lymfa, takže si někteří lidé i navlékají takové stahovací punčochy,“ připomíná kráska a partnerka úspěšného scenáristy Petra Kolečka.

Po třech měsích těhotná s Petrem Kolečkem

Petr Kolečko patří mezi nejtalentovanější a nejúspěšnější scenáristy. Napsal seriál Čtvrtá hvězda, Okresní přebor, film Masaryk nebo fenomén MOST!. Dvojice se seznámila na dotočné českého snímku Masaryk, kde měla Aneta Vignerová menší roli. „Tam jsme se nedali dohromady, pak jsme se míjeli. Ale pak jsem ji pozval na představení Federer – Nadal, kde jsem se odvážil nakrmit ji gulášem,“ vzpomíná scenárista Petr Kolečko.

„Po třech měsících jsem byla těhotná,“ překvapila Vignerová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Petr je praktický umělec. Umělci bývají lehce nad zemí, ale to Péťa nemá, je praktický a žije v realitě. Je to skvělý tatínek,“ dodává maminka téměř dvouletého syna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.