Zpěvačka Debbi je zasnoubená. Její přítel ale při výběru prstýnku trochu přestřelil

Nakupovat pro ženy a najít tu správnou velikost není pro muže vůbec snadné. A nejen co se oblečení týče. Své by o tom mohl vyprávět snoubenec zpěvačky Debbi, který ji málem žádal o ruku s nepatřičně obrovským prstenem.

Mohlo by se zdát, že ve složité době zvýšené společenské izolace je nemožné najít novou lásku. Zpěvačka Debbi je ale živoucím důkazem toho, že to lze. A nejen to. Přítel, se kterým se seznámila během covidové pandemie, ji už dokonce i požádal o ruku.

„Byla jsem velmi překvapená, opravdu jsem to nečekala. Ale bylo to strašně romantický,“ nechala se slyšet v pořadu Showtime zamilovaná zpěvačka, která sice nechce prozrazovat detaily zásnub, ale s jednou zajímavostí se přece jen svěřila.

Přítel si totiž při výběru zásnubního prstýnku vypomohl šperky z její šperkovnice, což se ukázalo jako velikánská chyba. „Našel prstýnek, o němž si myslel, že ho nosím na prsteníčku, a s ním šel do klenotnictví. Tam mu ale sdělili, že se jedná o velikost 57, což je obrovský prstýnek,“ vypráví s úsměvem Debbi, kterou jsme nedávno mohli vidět po boku dalších krásek v kulinářské soutěži Prostřeno!

Snoubenec Debbi měl problémy se správnou velikostí prstenu

Ačkoliv se v prodejně divili a ptali se, zda se náhodou přítel nespletl, tvrdil jim, že určitě ne. „Já ale myslím, že jsem ho tak v patnácti dostala od kámošky a nosila ho na palci,“ vysvětluje sympatická zrzka, která se nakonec naštěstí dočkala prstýnku v běžné velikosti. V obchodě totiž přítele přemluvili s tím, že se dá případně upravit. „Večer byla ta scéna žádosti, kdy tam klečel a já mu říkala, že mi ho může nandat. A on: ‚No, on ti nebude…‘ A začal mi vyprávět tuhle storku,“ směje se zpěvačka, které to celé přišlo roztomilé.

Svatbu dopodrobna ještě naplánovanou nemají, ale jisté vize se už rýsují. „Rádi bychom to stihli ještě letos v pozdním létě,“ přibližuje Debbi. „Máme představu, že než v nějakém zámku nebo radnici či kostele, tak spíš někde venku. Ale asi budeme muset ještě najít to správné místo.“

Debbi se s přítelem vrátila do studentských let

Místo na svatbu ještě nemají, ale alespoň už našli společné bydlení. V Praze totiž rekonstruují byt. Aktuálně ale kvůli tomu bydlí provizorně u kamarádů. „Ujali se nás, abychom měli kde spinkat. Máme tam u nich takový pokojíček. Takže se teď trošku vracíme do studentských let – takový kolejní život,“ říká Debbi, která často pendluje mezi Prahou a Kokořínem, kde mají s rodinou menší hospodářské stavení. Chovají několik zvířat včetně koní, které jsou zpěvaččinou velkou vášní.

Mezi péčí o zvířata a osobním životem ale nezapomíná ani na svou hudební kariéru. Debbi momentálně pracuje na několika nových písničkách. „Poslední desku jsme vydali před čtyřmi lety, tak člověk se vždycky snaží posunout někam dál. Hledáme správný sound vícero písniček,“ upřesňuje zpěvačka, podle níž se ale již brzy dočkáme. Další zajímavé reportáže ze života známých osobností sledujte v neděli ve 20:15 v pořadu Showtime magazín na CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.