zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Souboj s hůlkami. Která známá kráska se v Prostřeno! možná nenají?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aneta Hradecká, foto: FTV Prima , Vydáno: 06.01.2022
Zábavná show, díky které již roky nahlížíme do kuchyní v českých domácnostech, letos odstartuje ve společnosti známých tváří. Od pondělí 10. ledna se tak můžete těšit na speciální vydání Prostřeno! O titul nejlepší hostitelky týdne se tentokrát utká pětice krásných a talentovaných žen, které jsou chloubou českého showbyznysu.

reklama

O kráse účastnic prvního Prostřeno! roku 2022 opravdu není pochyb. Mnohé z nich totiž v minulosti úspěšně sbíraly ocenění v soutěžích Miss. Páteční hostitelka Andrea Kalousová byla v roce 2015 korunována Českou Miss World a v pondělí se zase hosté podívají za českou Miss Earth 2013 Monikou Leovou. Ta díky po výhře korunky započala svou nadějnou kariéru televizní moderátorky.

Další hostitelkou, která si může k dobru připsat vítězství v soutěžích krásy, je i Andrea Bezděková. V roce 2016 vyhrála prestižní titul České Miss a naši zemi pak reprezentovala na předávání cen Miss Universe. Známá je i díky vztahu s hercem Lamborou, se kterým se sice rozešla, ale média nyní spekulují, že jsou zase spolu

Prostřeno! XXV (1): Prostřeno - krásky
Autor: FTV Prima Prostřeno! XXV (1): Prostřeno - krásky

Ke trojici exmissek se přidá také moderátorka a reportérka Andrea Antony, jejíž tvář můžete znát z relace Showtime. Andrea se do účasti v Prostřeno! vrhá už podruhé, při prvním pokusu vařila po boku tehdejších kolegyň z pořadu VIP zprávy. Svůj půvab nezapře ani zpěvačka Debbi, která má na kontě řadu hitů, jako je například písnička „Touch The Sun“ z roku 2010.

Při hlavním chodu Moniky si dámy vyzkoušely svoji zručnost. K asijskému pokrmu dostaly hůlky místo příboru. „Je to docela náročný, těma hůlkama, musím říct, takhle ke konci. Já furt čekám jestli někdo vezme tu lžíci. Jelikož mám trochu křeč v ruce, tak možná to za chvíli budu já,“ komentovala nesnadnou situaci u stolu Andrea Kalousová. 

Které z těchto krásek to půjde za plotnou nejlépe a nakonec si odnese výhru 60 tisíc? Nezmeškejte premiérové díly Prostřeno! od 10. ledna každý všední den!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Prostřeno! XXV (1): Speciál krásky

Známé krásky se ukážou v kuchyni! Co uvaří Monika Leová, Debbi či ex Marka Lambory?

Marek Lambora a Andrea Bezděková jsou možná opět spolu.

Marek Lambora a Andrea Bezděková opět spolu? Tyto záběry z hor neuhlídali

reklama

Související témata: Prostřeno! , Prostřeno! online , recepty , premiérové díly , Prostřeno! , premiérové díly Prostřeno! , FTV Prima , Prostřeno! - SPECIÁL , krásky

reklama

Přečtěte si také

reklama