Seriály a filmy

6. ledna 2022 05:54

Aneta Gretzová

Souboj s hůlkami. Která známá kráska se v Prostřeno! možná nenají?

Prostřeno! XXV (1) - Hůlky

Zábavná show, díky které již roky nahlížíme do kuchyní v českých domácnostech, letos odstartuje ve společnosti známých tváří. Od pondělí 10. ledna se tak můžete těšit na speciální vydání Prostřeno! O titul nejlepší hostitelky týdne se tentokrát utká pětice krásných a talentovaných žen, které jsou chloubou českého showbyznysu.

O kráse účastnic prvního Prostřeno! roku 2022 opravdu není pochyb. Mnohé z nich totiž v minulosti úspěšně sbíraly ocenění v soutěžích Miss. Páteční hostitelka Andrea Kalousová byla v roce 2015 korunována Českou Miss World a v pondělí se zase hosté podívají za českou Miss Earth 2013 Monikou Leovou. Ta díky po výhře korunky započala svou nadějnou kariéru televizní moderátorky.

Další hostitelkou, která si může k dobru připsat vítězství v soutěžích krásy, je i Andrea Bezděková. V roce 2016 vyhrála prestižní titul České Miss a naši zemi pak reprezentovala na předávání cen Miss Universe. Známá je i díky vztahu s hercem Lamborou, se kterým se sice rozešla, ale média nyní spekulují, že jsou zase spolu.

Ke trojici exmissek se přidá také moderátorka a reportérka Andrea Antony, jejíž tvář můžete znát z relace Showtime. Andrea se do účasti v Prostřeno! vrhá už podruhé, při prvním pokusu vařila po boku tehdejších kolegyň z pořadu VIP zprávy. Svůj půvab nezapře ani zpěvačka Debbi, která má na kontě řadu hitů, jako je například písnička „Touch The Sun“ z roku 2010.

Při hlavním chodu Moniky si dámy vyzkoušely svoji zručnost. K asijskému pokrmu dostaly hůlky místo příboru. „Je to docela náročný, těma hůlkama, musím říct, takhle ke konci. Já furt čekám jestli někdo vezme tu lžíci. Jelikož mám trochu křeč v ruce, tak možná to za chvíli budu já,“ komentovala nesnadnou situaci u stolu Andrea Kalousová.

Které z těchto krásek to půjde za plotnou nejlépe a nakonec si odnese výhru 60 tisíc? Nezmeškejte premiérové díly Prostřeno! od 10. ledna každý všední den!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.