Celebrity

27. listopadu 2021 06:03

Vánoce bez Marka Lambory. Kdo zhojí šrámy na duši Andree Bezděkové?

Andrea Bezděková a Marek Lambora tvořili hvězdný pár českého showbyznysu. Vztah ale nevydržel. Je to jen pár dní, kdy „Janek Linhart“ ze Slunečné a Česká Miss 2016 veřejně oznámili rozchod. Andrea se nyní poprvé ukázala na veřejnosti. Jak to s Markem nyní mají?

Seriálový milionář Janek Linhart ze Slunečné sbalil krásnou Miss Andreu v únoru letošního roku. I když zpočátku oba mlžili, nakonec vztah museli přiznat.

A podobný průběh měl i jejich rozchod před několika dny. Jakkoliv se prvně snažili věc nekomentovat, a měsíc dokonce zapírat, nakonec ve stejnou chvíli vydali oba na sociálních sítích emocemi nabitá vyjádření. Přečtěte si, jak byli Marek Lambora a Andrea Bezděková na svých sociálních sítích ohledně rozchodu sdílní.

Bezděková bude o Vánocích sama. Nebo ne?

Pouhé čtyři dny od oficiálního oznámení rozchodu se Andrea Bezděkovská objevila ve společnosti, a to u příležitosti rozsvícení vánoční zahrady. Byla sice samý úsměv, za ten byla ale zodpovědná spíš kouzelná sváteční atmosféra, než by modelce bylo opravdu do smíchu.

Andrea Bezděková je sice každý rok zvyklá trávit vánoční svátky s rodiči, a ani letošní svátky nebudou výjimkou, na dotaz, zda jí není líto, že je bude trávit bez partnera, svojí odpovědí poměrně jasně naznačila, jak se cítí. „Já se těším moc k rodičům, a ty mně zalepí všechny moje šrámy,“ naznačila posmutněle, že se s rozchodem ještě stále nevyrovnala.

K rozpadu vztahu se ale již dále vyjadřovat nechtěla. Stejně jako Marek Lambora, i Andrea Bezděková se tváří, že je v pohodě. „My jsme se s Markem rozešli moc hezky,“ tvrdí, ale do dalších podrobností již nezachází.

Jak to má krásná modelka o Vánocích? Je tým kapr nebo tým řízek? A jaká je podle Andrey Bezděkové tradiční vánoční polévka? Vše se dozvíte v reportáži z pořadu SHOWTIME.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.