zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vánoce bez Marka Lambory. Kdo zhojí šrámy na duši Andree Bezděkové?

Modelka Andrea Bezděková bude o Vánocích sama
Autor: profimedia.cz Modelka Andrea Bezděková bude o Vánocích sama
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 27.11.2021
Andrea Bezděková a Marek Lambora tvořili hvězdný pár českého showbyznysu. Vztah ale nevydržel. Je to jen pár dní, kdy „Janek Linhart“ ze Slunečné a Česká Miss 2016 veřejně oznámili rozchod. Andrea se nyní poprvé ukázala na veřejnosti. Jak to s Markem nyní mají?

reklama

Seriálový milionář Janek Linhart ze Slunečné sbalil krásnou Miss Andreu v únoru letošního roku. I když zpočátku oba mlžili, nakonec vztah museli přiznat.

A podobný průběh měl i jejich rozchod před několika dny. Jakkoliv se prvně snažili věc nekomentovat, a měsíc dokonce zapírat, nakonec ve stejnou chvíli vydali oba na sociálních sítích emocemi nabitá vyjádření. Přečtěte si, jak byli Marek Lambora a Andrea Bezděková na svých sociálních sítích ohledně rozchodu sdílní

Bezděková bude o Vánocích sama. Nebo ne?

Pouhé čtyři dny od oficiálního oznámení rozchodu se Andrea Bezděkovská objevila ve společnosti, a to u příležitosti rozsvícení vánoční zahrady. Byla sice samý úsměv, za ten byla ale zodpovědná spíš kouzelná sváteční atmosféra, než by modelce bylo opravdu do smíchu.

Andrea Bezděková je sice každý rok zvyklá trávit vánoční svátky s rodiči, a ani letošní svátky nebudou výjimkou, na dotaz, zda jí není líto, že je bude trávit bez partnera, svojí odpovědí poměrně jasně naznačila, jak se cítí. „Já se těším moc k rodičům, a ty mně zalepí všechny moje šrámy,“ naznačila posmutněle, že se s rozchodem ještě stále nevyrovnala.

Modelka Andrea Bezděková bude o Vánocích sama
Autor: profimedia.cz Modelka Andrea Bezděková bude o Vánocích sama

K rozpadu vztahu se ale již dále vyjadřovat nechtěla. Stejně jako Marek Lambora, i Andrea Bezděková se tváří, že je v pohodě. „My jsme se s Markem rozešli moc hezky,“ tvrdí, ale do dalších podrobností již nezachází.

Jak to má krásná modelka o Vánocích? Je tým kapr nebo tým řízek? A jaká je podle Andrey Bezděkové tradiční vánoční polévka? Vše se dozvíte v reportáži z pořadu SHOWTIME.

Po domluvě se rozešli Lambora a Bězděková

Marek Lambora a Andrea Bezděková se rozešli. Proč tak náhle?

Je Marek Lambora zamilovaný?

Marek Lambora po Slunečné změnil image. Vypadá dospěleji a sexy

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , Marek Lambora , Andrea Bezděková , rozchod , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama