Neuvěříte, jak žádal Tomáš Matonoha Lucii Benešovou o ruku! A jaká byla jejich svatba?

Lucie Benešová velmi upřímně: Jaká byla svatba s Tomášem Matonohou? A jak ji žádal o ruku?

Krásná Lucie Benešová je za hereckého kolegu Tomáše Matonohu provdaná už téměř dvacet let. Manželství jim klape na jedničku snad i proto, že mají vzájemně pro svou profesi pochopení. Lucie se nyní svěřila, jakým okouzlujícím způsobem ji Tomáš požádal o ruku. Navíc popsala i detaily z jejich svatby.

Sympatickou herečku Lucii Benešovou znají televizní diváci velmi dobře. Již dlouho ji vídají třeba jako servírku Rózu v seriálu Slunečná. Ten se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci a Lucie prozradila, že se fanoušci mají na co těšit. „Budou tam různé zvraty, hlavně vztahové. A pozor, bude tam hodně svateb,“ láká diváky Lucie.

I ona sama stanula v oblíbeném seriálu před oltářem. Se žádostí o ruku ji překvapil profesor Kohout v podání herce Jana Šťastného – jen několik málo minut před samotným obřadem! Svatba Lucie v reálném životě ale takto narychlo neprobíhala.

Luciin vyvolený Tomáš Matonoha to vzal z gruntu. Skoro jako za starých časů šel požádat o její ruku nejprve její maminku. „Koupil květiny, přijel za ní a poklekl,“ vzpomíná s nostalgickým úsměvem herečka. Jejich svatba pak prý byla jedním slovem krásná. „Byla na louce, kamarádi spali ve stanech a tančili jsme do rána,“ popsala svůj velký den Lucie, která se zanedlouho stane babičkou.

Na vnučku sebtěší celá rodina

Na svou novou životní roli se už moc těší. „A nejen já, těšíme se celá rodina,“ říká nadšeně Lucie, která se netají tím, že toužila po vnučce. Její přání bylo vyslyšeno. „Já jsem na ty holčičí party a hrozně jsme si to přály já a moje maminka,“ přiznává herečka, která se stejnou radostí plánuje být „hlídací babičkou“.

I když byste Lucii její věk hádali jen těžko — a stejně tak byste nejspíš netipovali, že se díváte na budoucí babičku — za jejím mladistvým vzhledem nestojí jen příroda. Herečka se netají tím, že využila pomoci plastických chirurgů a nechala se vylepšit. „Odhodlala jsem se společně s mojí kamarádkou Dášulou na ufiknutí víček, páč chceme být věčně mladé a hlavně krásné do toho roku 2022,“ napsala Lucie před pár dny na svůj účet na sociální síti a jako důkaz připojila fotku. Její vnučka se tak za ni rozhodně nebude muset stydět.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.