Celebrity

24. března 2021 05:59

Gabriela Kolinová

Msta na síti: Po Týnuš Třešničkové i Růžičkova žena. Někdo rozesílá její intimní videa

Po influencerce Týnuš Třešničkové zažívá útok na svou osobu skrze internet i žena hokejového trenéra Marie Růžičková. Té se někdo naboural do internetového účtu a její soukromá a lechtivá videa s fotkami rozesílá po hokejových mančaftech a do redakcí.

Dnešní internetová doba může být pro hodně lidí výhodou a ziskem, někdy je ovšem i nástrojem k on-line válkám a ponižování. Týnuš Třešničkovou zesměšňoval na sociálních sítích její bývalý partner, Marii Růžičkové se zase někdo mstí tím, že po internetu rozesílá její intimní fotky.

Marie Růžičková: podezření padlo na kamarádku

S internetovou šikanou má čerstvou zkušenost manželka hokejového trenéra Hradce, Marie Růžičková. V minulosti sice tančila v nočním klubu, ale už je pár let matkou dcery Lejly. Nyní se někdo naboural do jejího internetového účtu a její intimní videa a fotky vesele rozesílá: „Byla jsem úplně v šoku a je mi z toho špatně. Že vůbec něco takovýho někdo dokáže. Je to hnus,“ komentovala únik fotek a videí z jejího soukromí pro ShowTime.

Marie měla v první řadě podezření na jednu ze svých kamarádek, se kterou se rozhádala, ale nakonec vedou stopy k neznámému pachateli, co ji chce očividně poškodit: „Potom, co vyšlo najevo, že to není jedno video, ale že je to víc fotek a videí, jsem si řekla, že mi někdo musel hacknout telefon,“ vysvětlila.

Kdo za internetovým útokem může stát a proč to vlastně dělá, Marie netuší: „Tuhle otázku si pokládám co minutu. Ptám se, proč? Komu ležím v žaludku? Proč to vlastně ten člověk dělá? On neškodí jenon mně, on škodí celý mojí rodině,“ říká a upozorňuje na jeden detail: „Zrovna to vytáhli, když je play-off, to je mi náhoda...“ Manžel a hokejový trenér Vladimír Růžička při Marii stojí a chce vše řešit právní cestou.

Týnuš Třešničková: Její ex si vyřizoval na internetu vztahy

Když dala Týnuš Třešničkové vale svému teď už expříteli, asi nečekala, že si s ní bude vyřizovat účty veřejně prostřednictvím sociálních sítí. Rozhodl se to Týnuš pěkně natřít.

Láďa dostal kopačky a dost ho překvapilo, když zjistil, že jeho láska má za něj údajně už náhradu: „Tenhle člověk mě podvedl hned při první příležitosti!! Šrot!!! Nevím teda s kým mě hned v neděli podvedla, ale ten člověk musí být taky strašný zoufalec, když my dva s Týnuš to neměli pořádně vyřešený,“ napsal na svůj Instagram, kam přidal jejich společnou fotku s Týnuš. A pokračoval dost ostře: „Tenhle člověk má rád jen sám sebe a strašně všechno přepočítává na peníze.“

ČTĚTE TAKÉ: Tříměsíční lásce je konec. Expartner Třešničkové háže na influencerku špínu

Reakce Týnuš na sebe nenechala dlouho čekat: „Já jsem člověk, který si málo pouští lidi k tělu a Láďa byl ten, kterému jsem mu důvěřovala...“ Blogerka se k celé věci vyjádřila s jistým respektem a pokorou ke svému ex. A to i přesto, že jí údajně Láďa vyhrožoval a ona tomu nechtěla věřit: „Já jsem těm výhrůžkám nepřikládala váhu a nevěřila jsem, že dospělej člověk by si mohl účty vyřizovat takhle veřejně. Psát lži a pošpiňovat někoho veřejně.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.