Celebrity

19. října 2021 05:55

Zuzana Schneidewind

Nejkrásnější herci světa v hlavních rolích. Je na co se dívat!

Sexy muži v hlavních rolích známých a oblíbených romantických filmů a seriálů. Je na co se dívat! Vyberte si v archivu iPrima.cz toho svého, relaxujte a sněte.

Který z mužů je na světě ten nejkrásnější, nejvíc sexy? To si nedovolíme jednoznačně říci. Každá žena má jistě jiný vkus a mohla by právem oponovat. Vycházejme tedy z jedné z nejpopulárnějších anket o Nejvíc sexy žijícího muže, kterou každoročně vyhlašuje časopis People již třicet šest let.

Jako první obdržel tento titul v roce 1985 herec Mel Gibson. Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp a Richard Gere získali tento titul již dvakrát. Krasavce letošního roku zatím neznáme, posledním zvoleným chlapíkem pro rok 2020 je basketbalista Michael B. Jordan.

Nej herce světa si nyní můžete užít v on-line archivu iPrima.cz, kde jsou k přehrání ty nejslavnější a nejoblíbenější romantické snímky a pořady. Vybírejte od nejnovějších po již legendární:

11 žhavých redakčních tipů

Tyto romantické filmy a pořady teď sledují nejvíce ostatní:

1. Antonio Banderas – Prokletá Argentina

Španělský hřebec Antonio Banderas v poutavém thrilleru ztvárnil Carlose Rueda, ředitele dětského divadla, jehož žena Cecilia byla jednoho dne unesena – za psaní kontroverzních článků v místních novinách. Carlos po ní začne zoufale pátrat, ale stále je o krok pozadu.

2. Richard Gere – Podzim v New Yorku

Charismatický Richarde Gere v americké romantice o stárnoucím sukničkáři Willovi, který pozná mladičkou Charlotte a netuší, že potkal první opravdovou lásku v životě. Charlotte je však nevyléčitelně nemocná…

3. Josh Hartnett – Miluj mě, prosím

Sexy Josh Hartnett vás okouzlí v mysteriózním thrilleru s romantickou zápletkou. V něm je coby mladý, talentovaný bankéř posedlý představou, že krásná dívka, kterou pravidelně potkává v kavárně, je jeho bývalou životní láskou. Zahoří touhou získat ji zpět.

4. Marek Němec a Martin Dejdar – Ženská na vrcholu

Česká zimní komedie Ženská na vrcholu se odehrává na zasněžené chatě na slovenských horách, kam se úspěšná majitelka biokavárny (Anna Polívková) vypraví se svým synkem „Kulíškem“ na vánoční svátky. Potkává tady dva diametrálně odlišné bratry (Martin Dejdar a Marek Němec), a stane se tak součástí jiskřivě humorného milostného trojúhelníku.

5. Can Yaman – Zasněná láska

Nejpopulárnější telenovela dneška vznikla v Turecku a opět v ní nechybí herec s pronikavým pohledem Can Yaman. Když Sanem (Demet Özdemir) zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

6. Can Yaman – Příchuť lásky

Moderní turecká telenovela Příchuť lásky slaví u diváků a divaček obrovský úspěch. V jedné z hlavních rolí exceluje slavný turecký herec Can Yaman. Jeho postavou je Ferit, bohatý, úspěšný businessman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Je chladně pragmatický, někdy však dokáže svou partnerku překvapit zasněným pohledem, kterým dostává většinu ženského pokolení do kolen.

Nazli (Özge Gürel) je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska..

7. Engin Akyürek – Krásná Fatmagul

Krásná Fatmagul je další turecká telenovela, která sklízí celosvětový úspěch. Dává naději, že i po strašlivém osudu není nic ztraceno. Takový je případ i krásné Fatmagul, které se změní život ze dne na den. Nezáviděníhodný osud Fatmagul se přerodí ve velkou lásku a vy ho můžete sledovat celý on-line zdarma v našem archivu iPrima.cz.

8. Viktor Limr, Jan Révai – Velmi křehké vztahy

Legendární sága Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy, byla spuštěna v roce 2004 jako první český „nekonečný“ seriál žánru mýdlové opery. Spletité osudy jedné rodiny se odehrávají na pozadí nemocnice, v níž hlavní hrdinové pracují. Připomeňte si charismatického neurochirurga MUDr. Lukáše Kratochvíla (Viktor Limr), který se rozešel s milenkou Andreou Rubešovou (Dana Morávková), protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na silvestra potká Ivanu Sýkorovou...

9. Filip Blažek, Pavel Řezníček, Martin Dejdar, Petr Čtvrtníček – Přístav

Na Svatby v Benátkách volně navazuje seriál Přístav. Děj se zaměřuje na postavu Marka Skály (Martin Dejdar), který chce nalézt ve svém životě klid a změnit svůj život od základu. Marek je bývalý hokejista a i bývalý tělocvikář a se svým kamarádem z dětství Romanem Marešem (Filip Blažek) se rozhodne znovu zprovoznit opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka:

10. Marek Lambora – Slunečná

Exkluzivní díly v současnosti nejoblíbenějšího českého seriálu Slunečná můžete sledovat i v předpremiéře. Přehrajte si on-line nové epizody dříve než v televizi! Jak se dál vyvine vztah Janka a Týnky?

11. Filip Blažek a Martin Kraus – Svatby v Benátkách

Seriál Svatby v Benátkách patřil na Primě rovněž k nejoblíbenějším. Přehrajte si celý příběh Olgy s pohádkovým koncem on-line na iPrima.cz. Příběh o krásné ženě, která měla všechno – děti, úspěšnou firmu stejně jako podporující rodinu. Jen láska se jí vždy vzdalovala, a pokud se přiblížila, byla velice komplikovaná:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.