Celebrity

26. listopadu 2021 05:50

Největší svízel Kateřiny Marie Fialové? To neuhádnete

Hvězdy nad hlavou - Proč bude Kateřina M. Fialová raději kydat hnůj než jezdit na kole?

Hvězda seriálu Hvězdy nad hlavou Kateřina Marie Fialová se rozpovídala o tom, co jí při natáčení činilo největší obtíže.

Na Kateřinu Marii Fialovou čekala při natáčení oblíbeného seriálu, kde hraje krásnou, ale vnitřně rozpolcenou Táňu, řada výzev. Kromě natáčení s výrazně mužsky obdařeným dublérem jejího hereckého partnera Romana Vojtka nebo seznámení tělo na tělo při skoku do vody na Martina Pechláta byla velkou výzvou pro jiné naprosto běžná záležitost.

Herečka s klidem zvládla jízdu na koni, aby také ne, když její seriálová rodina chová celé stádo. „Nakládat hnůj jsem se naučila, naučila jsem docela jezdit i na koni, protože to role vyžadovala. Nějaké lekce jsme měli díky Vandě Trojanové. V řadě scén jsme na koních jezdili, akorát jsme s přibývajími dny a časovým tlakem museli od některých scén, kde jsme měli na koni jezdit, trochu upustit,“ přibližuje realitu herecké profese.

Kdy nebylo Kateřině Marii Fialové blaze?

„Ale co pro Kačenku bylo nepředstavitelné zlo – kolo, stará skládačka s malou sedačkou,“ identifikuje herečka svého největšího nepřítele. „Když po mně někdo chtěl, abych jela nějakou trasu, vždycky jsem jela pozdě nebo špatně nebo příliš brzy nebo jsem do někoho narazila… Takže já na kole nikdy jezdit nebudu, jenom s kolečkem s hnojem,“ směje se a my se jí nedivíme, že je ráda, že už je seriál Hvězdy nad hlavou dotočený. „Její“ Táňa tam totiž na skládačce drandí v každé epizodě. To posuďte vždy v pondělí ve 20:15 na Primě s premiérovou epizodou seriálu Hvězdy nad hlavou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.