Celebrity

14. února 2022 10:00

Milan Rozšafný

Obří spor u Gottových. Naštvaná Ivana přestala Dominice posílat peníze pro maminku

Ivana Gottová přestala posílat finanční příspěvek, který dostávala Dominičina maminka na soukromý pokoj v domově seniorů. Proč se rozhodla k tak razantnímu kroku?

Asi všichni vědí, že vztahy mezi Ivanou Gottovou a Mistrovou dcerou Dominikou jsou už delší dobu na bodě mrazu. Druhá jmenovaná tomu přitom svým jednáním a mediálními skandály v posledních letech příliš nepomáhá. A jak se zdá, Ivaně už došla trpělivost a už tak chatrné pouto mezi nimi přetrhala ještě více.

Přestala totiž platit za soukromý pokoj v domově důchodců v Praze 9, v němž žije Dominičina maminka Antonie Zacpalová. Pobyt ve výši pět tisíc korun matce své prvorozené dcery platil dlouhá léta Karel Gott, po jeho smrti v této činnosti pokračovala jeho žena Ivana. S tím je ale podle informací deníku Aha! definitivní konec.

Ivana zablokovala podporu i přes Gottovo přání

Ivana Gottová se na Dominiku údajně naštvala natolik, že vystavila finanční podpoře razantní stopku. „Loni v létě Ivana přestala mamince příspěvek na bydlení v domově důchodců posílat. Přitom táta si přál, aby tomu tak bylo, i když tady nebude. A tak jsem to musela nějak vyřešit,“ přiznala deníku zklamaná Dominika. Ivana si nejspíš myslela, že se dokáže Gottova dcera o maminku postarat sama. To se však nestalo a hrozilo, že 86letá Zacpalová přijde o střechu nad hlavou. Dominika proto prosila o pomoc u přátel a známých.

Pomocnou ruku jí nakonec podal italský zpěvák Gabriel Grillotti, který s ní nedávno vydal rozporuplně přijatou píseň Pro tebe. Ten tak podle zjištění deníku Aha! sponzoruje nejen Dominiku, ale nyní peněžně podporuje i její maminku. To však Gottova dcera odmítá potvrdit. „Já to nechci nijak veřejně řešit a komentovat. Prostě jsem to nějak vyřešila,“ dodala na dotazy deníku.

Není to přitom poprvé, co se Dominika dostala do finančních problémů. Nejspíš i kvůli tomu chce podle informací webu Expres.cz napadnout dědictví po svém otci. Smlouvu o vyškrtnutí z dědického řízení totiž měla podle svých slov podepsat v době, kdy byla pod vlivem léků a k podpisu byla podle svých slov donucena. Aktuální situace pak jasně ukazuje, že do míru mezi Ivanou a Dominikou je opravdu hodně daleko.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.