Zklamaná Dominika Gottová promluvila o rozhodnutí svého otce: Nechápu, proč to udělal

Nejstarší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta strávila v Praze pouze několik dní, během kterých stihla zhlédnout dokument mapující život jedné z našich největších pěveckých legend. Zatímco většině diváků a fanoušků se film Karel líbil, Dominika Gottová (48) z něj nadšená nebyla. Co jí vadilo?

Sama Dominika účinkování ve filmu odmítla. V dokumentu se objeví pouze krátce, a to na fotografii z dětství a následně na záběrech z pohřbu v katedrále svatého Víta. „Jsem ráda, že tam záběry z našeho posledního setkání nejsou, vypadala jsem na nich strašně,“ řekla deníku Aha!

Po zhlédnutí dokumentu se netajila svým rozčarováním a negativními pocity. „Nechápu, jak se mohl táta nechat natáčet v situacích, které jinak celý svůj profesní život veřejnosti ukazovat nechtěl,“ svěřila se překvapená Gottová.

Táta nikdy nechtěl, aby lidé viděli, že ho něco trápí

Podle ní se chtěl její otec na veřejnosti ukazovat vždy v plné síle, a tak ji pohled na nemocného a slabého tátu velice zasáhl. „Třeba jak mu berou krev, jak mu není dobře, jak chřadne, jak nemá hlas... Sakra, proč to udělal?“ rozplakala se. „Byl neuvěřitelně statečný, to je v tom filmu vidět. Ale nebyl to už on, protože vážně nikdy nechtěl, aby lidé viděli, že ho něco trápí,“ popsala své pocity. Dcera známého hudebníka už prý dokument znovu vidět netouží. „Ten film jsem probrečela a už ho vidět nechci,“ uzavřela Dominika.

Dokument Karel má na svědomí Olga Malířová Špátová, která s Gottem natáčela od října roku 2018. Snímek má divákům zprostředkovat intimní pohled do zpěvákova života, který jeho příznivci doposud neměli šanci vidět.

Návrat za manželem do Finska

Dominika Gottová měla z České republiky odcestovat tuto sobotu. Vracela se zpět do Finska za svým manželem, hudebníkem Timem Tilkkim, se kterým nedávno prodělali krizi.

Na severu se Gottová léčila ze závislosti na alkoholu a prášcích na spaní. Aktuálně se jí nad svými démony snad konečně podařilo převzít kontrolu. „Nejdu z extrému do extrému, už prostě žádné divoké večírky, jen občas sklenka vína, pivo. Ale mám to pod kontrolou,“ řekla ve vysílání CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.