Celebrity

24. ledna 2022 16:10

Milan Rozšafný

Dominika Gottová nazpívala dojemnou píseň o svém otci. Jsem sama a nemilovaná, tvrdí

Dcera Karla Gotta se po několika měsících vrací do Čech – s novou image a hlavně písní, kterou věnovala svému otci.

Dominika Gottová se po mnoha měsících strávených ve Finsku vrátila zpátky do České republiky. A jak je u dcery Karla Gotta zvykem, opět se neobejde bez mediální pozornosti. Gottová totiž prošla výraznou změnou a z blondýny se stala brunetou. A co víc, během pondělního odpoledne představila veřejnosti svou vlastní písničku.

Zůstala jsem sama, snažím se být jako ty

Píseň Pro tebe vytvořila Dominika Gottová ve spolupráci s italským producentem a hudebníkem Gabrielem Grillottim, jenž zároveň nazpíval refrén. Skladba, kterou Dominika pojala formou recitace, pojednává – jak jinak – o Karlu Gottovi. Zpívá o tom, jak jí hudební legenda chybí, co všechno pro ni znamenala, ale zároveň popisuje i své osobní pocity, když si pod tlakem ostatních připadá sama a ztracená.

„Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím kudy kam, snažím se být jako ty,“ zpívá v textu. Grillotti pak ve francouzském refrénu představuje hlas Karla Gotta. Celá skladba je totiž vedena formou dialogu – Grillotti se Dominice omlouvá a zároveň jí vyjadřuje podporu. „Moje milovaná holčičko, nechal jsem tě samotnou prát se s nepřejícími lidmi. Ani já to neměl vždy lehké, musel jsem věřit sám v sebe, abych nad nimi zvítězil,“ zpívá italský muzikant.

Vrátila se Dominika Gottová do Česka natrvalo?

Píseň zřejmě opět vyvolá v médiích pozdvižení. Opravdu jde o její velkou osobní zpověď, nebo jen o další ze způsobů, jakým na sebe chce po mnoha kauzách připoutat pozornost? To asi ví jen ona sama. Hudební zkušenosti ovšem nelituje a rozhodně nevylučuje možnost, že by mohly následovat i další písně. „Strašně moc mě to bavilo. Byla to pro mě výzva, kterou jsem si přála vždy vyzkoušet,“ přiznává Gottová v tiskové zprávě, z níž citoval web Extra.cz.

I když se však nyní na čas vrátila do Čech, naplno usadit se zde rozhodně nehodlá. „Přiletěla jsem sem jenom kvůli tomuto projektu. Při té příležitosti se chci vidět s maminkou a přáteli. Je to napůl pracovní výlet a napůl dovolená,“ řekla Gottová podle webu Extra.cz. I během její kratší návštěvy o ní ale zřejmě hodně uslyšíme.