Celebrity

10. července 2021 05:30

Anna Kopečková

Okouzlil finalistku České Miss ESSENS i účastníky LIKE HOUSE. Víte, kdo je Maty?

Umění okouzlit krásné ženy a současně být obdivován muži, to se jen tak někomu nepoštěstí. O kom je tedy řeč? Mladý, talentovaný, úspěšný a ještě k tomu velmi sympatický, to je náš reprezentant ČR a jezdec světového poháru Jet Surf Matyáš Kulich. Matyáš, který si jednoduše říká Maty.

Maty se nyní podezřele blízko pohybuje vedle krásné a nadějné finalistky České Miss ESSENS Michaely Vlasákové, která se v jeho blízkosti objevila na několika trénincích. „Maty je skvělý, moc mu fandím v tom, co dělá, je velmi nadějný, jsme přátelé,“ vyjádřila se Michaela na dotaz, zda jsou opravdu jen přátelé.

V posledních dnech jste mohli Matyáše zahlédnout také jako hosta známé a velmi úspěšné reality show plné influencerů LIKE HOUSE, kde finalisty učil základům u nás zatím neprobádaného, ale velmi lákavého sportu Jet Surf. Maty si umí získat srdce každého. „Bylo to úžasné odpoledne, netušil jsem, jak je to neskutečně zajímavý sport, náročný, a přitom lákavý pro ženy, takže se chystám s Matym domluvit na soukromých trénincích, abych byl mezi kámoši a slečnami king,“ sdělil své pocity z natáčení doprovodného programu jeden z účastníků reality show.

Tomu, kdo se zvládne na prkně postavit, slíbil Matyáš víkend na surfech ve Valticích. Ovládnout surfové prkno se zabudovaným motorem ale není nic lehkého. Podařilo se to jen dvěma - youtuberovi Markovi Valáškovi alias Datlovi a jeho přítelkyni, influncerce Báře Stříteské.

Na to, že je Matyáši Kulichovi dvacet, toho má už za sebou celkem dost. Odmalička jezdil na prkně, ale nebavilo ho jezdit jen na sjezdovkách. A když v televizi viděl, jak si Eva Samková jede pro zlato z olympiády, zamiloval se do snowboardkrosu. Dostal se do reprezentace a v roce 2016 získal na Mistrovství světa bronz. To mu ale nestačilo. Hledal další sport, který by ho zabavil v létě. Objevil jetsurf a dnes patří do nejlepšího týmu světa. A jaké jsou jeho další plány? „Teď se soustředím na rozjetou sezónu. Prioritní je pro mě světový pohár, kdy bych měl brzy odletět do Ruska. Každopádně nejistota díky Covidu, která stále panuje, moc na psychice nepřidá, nicméně nic nenechávám náhodě a o to víc trénuji ve Valticích na vodní ploše a kombinuji to s posilovnou, kolem a nezapomínám na regeneraci. Letos jsem šel technicky docela nahoru a hodlám v tom pokračovat.”


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.