zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Okouzlil finalistku České Miss ESSENS i účastníky LIKE HOUSE. Víte, kdo je Maty?

Víte, kdo je Maty?
Autor: Poskytnuto Matyášem Kulichem Víte, kdo je Maty?
Zuzana Kučerová , Vydáno: 10.07.2021
Umění okouzlit krásné ženy a současně být obdivován muži, to se jen tak někomu nepoštěstí. O kom je tedy řeč? Mladý, talentovaný, úspěšný a ještě k tomu velmi sympatický, to je náš reprezentant ČR a jezdec světového poháru Jet Surf Matyáš Kulich. Matyáš, který si jednoduše říká Maty.

reklama

Maty se nyní podezřele blízko pohybuje vedle krásné a nadějné finalistky České Miss ESSENS Michaely Vlasákové, která se v jeho blízkosti objevila na několika trénincích. „Maty je skvělý, moc mu fandím v tom, co dělá, je velmi nadějný, jsme přátelé,“ vyjádřila se Michaela na dotaz, zda jsou opravdu jen přátelé.

 

 

V posledních dnech jste mohli Matyáše zahlédnout také jako hosta známé a velmi úspěšné reality show plné influencerů LIKE HOUSE, kde finalisty učil základům u nás zatím neprobádaného, ale velmi lákavého sportu Jet Surf. Maty si umí získat srdce každého. „Bylo to úžasné odpoledne, netušil jsem, jak je to neskutečně zajímavý sport, náročný, a přitom lákavý pro ženy, takže se chystám s Matym domluvit na soukromých trénincích, abych byl mezi kámoši a slečnami king,“ sdělil své pocity z natáčení doprovodného programu jeden z účastníků reality show. 

Tomu, kdo se zvládne na prkně postavit, slíbil Matyáš víkend na surfech ve Valticích. Ovládnout surfové prkno se zabudovaným motorem ale není nic lehkého. Podařilo se to jen dvěma - youtuberovi Markovi Valáškovi alias Datlovi a jeho přítelkyni, influncerce Báře Stříteské.

Matyáš s účastníky reality show LIKE HOUSE
Autor: Poskytnuto Matyášem Kulichem Matyáš s účastníky reality show LIKE HOUSE

Na to, že je Matyáši Kulichovi dvacet, toho má už za sebou celkem dost. Odmalička jezdil na prkně, ale nebavilo ho jezdit jen na sjezdovkách. A když v televizi viděl, jak si Eva Samková jede pro zlato z olympiády, zamiloval se do snowboardkrosu. Dostal se do reprezentace a v roce 2016 získal na Mistrovství světa bronz. To mu ale nestačilo. Hledal další sport, který by ho zabavil v létě. Objevil jetsurf a dnes patří do nejlepšího týmu světa. A jaké jsou jeho další plány? „Teď se soustředím na rozjetou sezónu. Prioritní je pro mě světový pohár, kdy bych měl brzy odletět do Ruska. Každopádně nejistota díky Covidu, která stále panuje, moc na psychice nepřidá, nicméně nic nenechávám náhodě a o to víc trénuji ve Valticích na vodní ploše a kombinuji to s posilovnou, kolem a nezapomínám na regeneraci. Letos jsem šel technicky docela nahoru a hodlám v tom pokračovat.”

 

Tyto české Miss boří mýty o tom, že krása a vzdělání nejdou dohromady

Krásné a hloupé? Tyto české Miss boří mýty o tom, že krása a vzdělání nejdou dohromady

Co dělají a jak vypadají bývalé vítězky soutěže Miss?

Christová, Dobrovolná, Stočesová... Co dělají a jak vypadají bývalé vítězky soutěže Miss?

reklama

Související témata: LIKE HOUSE , miss , Matyáš Kulich , jet surf , influencer

reklama

Přečtěte si také

reklama