Celebrity

9. února 2022 06:11

Štěpán Kozub vážil přes metrák, nosil náušnice a přeliv. Kvůli své ženě radikálně zhubl. Jak?

Show Jana Krause - Štěpán Kozub o divadle Mír

Český herec a komik Štěpán Kozub je vycházející hvězdou. Nejdříve ho objevil internet díky virálním komickým videím a seriálu Skoro na mizině, následně televize. Jeho humor je unikátní, nebojí se žádného tématu. Mladý herec je manželem pohledné tanečnice, se kterou má rok a půl starou holčičku. Kvůli své ženě kdysi výrazně zhubl. O celých 53 kilogramů.

Nepřehlédnutelný mladý český herec Štěpán Kozub zažil největší slávu v pandemii. I on se jako mladý umělec přesunul do digitálního světa a jeho komediální videa se skupinou Tři tygři zaznamenala na YouTube velký úspěch stejně tak seriál Skoro na mizině. Doklepnutím úspěchu bylo jeho vystoupení v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, které už vidělo 3,7 milionů diváků. Štěpán Kozub nejen hraje, dělá komediální show, ale také zpívá.

Štěpán Kozub zhubl kvůli budoucí manželce

Pětadvacetiletý herec vypadal před deseti lety úplně jinak, vážil přes sto kilogramů a možná i díky své váze se dostal na ostravskou konzervatoř. „Já jsem měl v patnácti letech 115 kilo. Podezírám je, že mě vzali hlavně kvůli tomu. Hodně jsem se hledal. Nosil jsem pestré barvy, tehdy frčel hip hop, zhlédnul jsem se v gangsterech, měl jsem dvě zlaté náušnice a nosil jsem přeliv, kterému se říkalo zimní slunce,“ vyprávěl před dvěma lety pobaveně v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Během prvních hodin na konzervatoři, kdy musel stát v legínách v sále před zrcadly, zjistil, že to není úplně ono. Když však potkal na chodbě školy pohlednou blondýnku, byl rozhodnutý se sebou něco udělat. Obalil se igelitem, oblékl pět vrstev oblečení a začal vybíhat na místní kopec.

Pohledná blondýnka se o pár let později opravdu stala jeho ženou a matkou dcerky Anežky, která letos oslaví dva roky. „Myslel jsem si, že nemám šanci. Nosila kanady a černé rtěnky, byla taková temná a to mě přitahovalo,“ zavzpomínal Kozub. Kvůli lásce začal hubnout, ale zhubl na druhý extrém, v jednu chvíli vážil jen 62 kilogramů. Lidé se prý někdy pozastavují nad tím, jak přišel k tak půvabné manželce, on si to vysvětluje tak, že má zkrátka charisma. „Vysvětluju to tím, že mám určitý přesah,“ prozradil pobaveně v pořadu Show Jana Krause.

Specialita ostravských diváků je nahazovat hercům

Štěpán Kozub je hrdým Ostravákem a na Ostravu nedá dopustit. Jeho domovskou scénou je soukromé Divadlo Mír. „Ostraváci jsou vděčné publikum a snesou hodně,“ sděluje své postřehy. „Mám pocit, že většina z nich jsou takoví neúspěšní herci, cítím, že někdy mají potřebu hrát s vámi. I mi nahazujou. Když hraju, tak mi říkají, co mám říkat. A když to řeknu blbě, ozve se: to je debil!“

Divadlo Mír, jehož zakladatelem je divadelník a bývalý Štěpánův pedagog z konzervatoře Albert Čuba, vzniklo před zhruba pěti lety v budově, kde původně fungovalo kino a později se zde nacházel vietnamský obchod. „Když se pak našlo na půdě asi tři sta kilo marihuany, obchod zavřeli,“ vypráví herec v pořadu Show Jana Krause o historii vzniku své domovské scény. Štěpána Kozuba, fotografku Ditu Pepe a chovatele slepic Kateřinu Šedivou a Jiřího Lesňáka uvidíte ve středu ve 21:35 na Primě v pořadu Show Jana Krause.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.