zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Patrik Děrgel s ženou Markétou přivítali na svět dalšího potomka! Miminko tajili

Petra Kloidová , Vydáno: 30.07.2021
Herci Patrik Děrgel a Markéta tvoří pár už sedm let. Už pět let vychovávají syna Vavřince, letos přivítali na svět i druhého potomka, kterého dva měsíce tajili před médii.

reklama

Manželský pár Markéta a Patrik Děrgelovi v květnu přivítal do rodiny k pětiletému synovi Vavřincovi další miminko. Když se do médií na jaře dostala informace, že je pár v očekávání, manželé nechtěli prozradit pohlaví. Jejich rozrůstající se rodinu drží dále od médií, proto nejsou příliš sdílní.

Patrik Děrgel však zveřejnil, že se jim narodila dcerka, ale její jméno je tajemstvím. „Víte co, my o tom vůbec nějak nechceme mluvit, protože nám přijde, že bychom to měli rozebírat spíš hlavně spolu v rodině,“ řekl médiím herec.

„Na rodičovské jsme chyby u prvního dítka už zapomněli, takže se rádi dopustíme těch samých přešlapů i na druhém potomkovi,“ odpovídali manželé s humorem na natáčení Show Jana Krause ještě na jaře.

Partnerská cesta dvou herců byla trnitá, plná odmítání

Cesta hereckého páru ke společné lásce probíhala stejně jako u herečky Petry Hřebíčkové a jejího partnera zdlouhavě, mnohaletým míjením, ale i poznáváním. Oba dva přiznali, že první dojem z protějšku nebyl nic moc. „Na začátku jsme si nebyli vůbec sympatičtí,“ smějí se.

Markéta a Patrik Děrgelovi pohlaví druhého miminka neprozradí ani v Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Markéta a Patrik Děrgelovi pohlaví druhého miminka neprozradí ani v Show Jana Krause

„On byl strašně důležitý herec z Ostravy, který pořád seděl v kavárně DISK a tvářil se naštvaně, vypadal jako prokletý básník,“ řekla Markéta o Patrikovi, se kterým se poznala během studií na DAMU, a ten zase o ní: „Já jsem si myslel o Markétce, že je taková nějaká namyšlená holka z Prahy. A až zbytečně moc pěkná.“ A takhle se přehlíželi celkem šest let. Markéta, tehdy s rodným jménem Frösslová, hrála například v Pojišťovně štěstí, zatímco Patrik Děrgel začínal jako televizní detektiv v seriálu V.I.P. Vraždy.

Jejich seznámení nebylo úplně klasické
Autor: profimedia Jejich seznámení nebylo úplně klasické

Zásadním momentem pro vývoj jejich vztahu byla společná cesta na hory za lyžováním, kde ho Markéta okouzlila svým lyžařským umem a kde se ji neúspěšně pokusil políbit. „Když jsem viděl, jak Markéta lyžuje, tak mě to docela vzalo, a ještě v té kombinéze, to bylo opravdu dobrý,“ zasnil se Patrik v Show Jana Krause. Vztah Markéty a Patrika Děrgelových má ale ještě jeden příběh...

Martin Zounar s novou přítelkyní.

Martin Zounar se bude ženit. Nejdřív trapné seznámení, potom velká láska s psycholožkou

reklama

Související témata: Patrik Děrgel , Markéta Děrgelová , děti , rozhovor , Show Jana Krause , dítě

reklama

Přečtěte si také

reklama