Velká premiéra Pavla Zedníčka: Známý moderátor si zkusil druhou stranu barikády

Máme rádi Česko VIII (11) - upoutávka

Pavel Zedníček proslul kromě herectví a dabingu zejména moderováním zábavně-vědomostních soutěžích. Legendární Kufr si pamatuje snad každý. Za svůj život tak položil nejednu více či méně záludnou otázku. Zapamatoval si díky tomu něco navíc? Jak je na tom s vědomostmi on sám? To předvede v pátečním díle show Máme rádi Česko. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Sympatický herec a dabér Pavel Zedníček, který před rokem oslavil sedmdesáté narozeniny a diváci ho mohli nedávno vídat jako šéfa kriminálky Ivana v seriálu Einstein, má s moderováním bohaté zkušenosti. Soutěžními pořady, jejichž byl dlouhá léta průvodcem, prošla celá řada lidí včetně celebrit. V zábavné show Máme rádi Česko ale přizná, že si z toho moc přidaných znalostí neodnesl.

Pavel Zedníček je mistrem v moderování televizních soutěží

Libor Bouček ho právem považuje za skutečného mistra ve svém oboru a přiznává, že mít ho ve studiu je pro něho splněný sen. Sám Libor moderuje Máme rádi Česko již několik let, přesto tvrdí, že právě od Zedníčka by se mohl on i jeho kolegové učit. Když se ho ale zeptá, zda se mu podařilo za tu dobu nabýt prostřednictvím moderace soutěží nějaké vědomosti a zapamatovat si otázky, odpověď zní jednoznačně: „Ne.“ To Libora celkem uklidní, protože dle svých slov to dělá úplně stejně.

Vojta Kotek, kapitán týmu, v němž Pavel soutěží, ale využije příležitosti a zeptá se ho: „Pavle, ale zkusil sis to někdy, tu soutěž jako takovou? To je vlastně poprvé, kdy ty stojíš na druhý straně.“ Zedníček jen přitakává: „No je to poprvé. Nezkoušel, nezkoušel jsem to nikdy. Takže pro mě je to opravdu velká premiéra. Mám trému, ani nemůžu říct jak,“ svěřil se Pavel.

Zedníček má bleskurychlý postřeh

Jak se ukázalo, jeho obavy nebyly vůbec na místě. I přes své tvrzení dokázal, že možná přece jen něco okoukal. Bleskurychlý postřeh mu totiž rozhodně nechybí. Když Vojta Kotek v zápalu boje s druhým kapitánem Jakubem Prachařem zmáčkne tlačítko dříve, než se zamyslí nad správnou odpovědí, Pavel neváhá a hned mu radí. Navíc dojde ke zcela ojedinělé situaci. Jako správná odpověď bylo při přípravách určeno jiné slovo, nicméně i Pavlova verze je možná. Jak vidno, kreativita Pavlu Zedníčkovi rozhodně nechybí.

Show Máme rádi Česko sledujte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.