Potvrzeno! Dana Morávková navázala nová rodinná pouta. Proč bude zase Rubešová?

V roli kapitánky Rubešové se oblíbená herečka Dana Morávková představí už brzy v populárním seriálu z vojenského prostředí. Že je vám příjmení nové postavy povědomé? Správně! Jako Andrea Rubešová zářila už v legendárních Rodinných poutech. Co pro ni přichystali scenáristé tentokrát a proč má stejné příjmení?

Pro diváky Primy je Dana Morávková nezapomenutelná především díky roli Andrey Rubešové ze seriálu Rodinná pouta. Jak již brzy uvidíme, herečka nyní opět získala roli Rubešové, ovšem v seriálu 1. MISE.

Mají Andrea Rubešová s Rubešovou v 1. MISI něco společného? „Myslím si, že je to shoda náhod, možná ani autory nenapadlo, že jsem kdysi hrála Andreu Rubešovou,“ uvádí s úsměvem Dana Morávková a představuje svoji novou roli. „V 1. MISI hraju maminku Radúze Máchy alias frekventanta Honzy Rubeše. Jsme se Zdeňkem Podhůrským takoví nadšení rodiče, protože našemu synovi jde o to, aby se dostal do Amsterodamu, a jsme šťastní, že se mu to daří, a přejeme mu, aby se tam dostal, protože tím pokračuje v našich šlépějích.“

Dana Morávková za synem stojí

S novou rolí má herečka mnoho společného. Její skutečný syn Petr se totiž také vypravil na studia do zahraničí. „Ano, syn studuje v Anglii – anglickou literaturu a tvůrčí psaní. A můj seriálový syn chce být tím nejlepším vojákem a chce se dostat daleko. Myslím si, že každá maminka za svým dítětem, pokud mají zdravý vztah, stojí a podporuje ho. Já samozřejmě nemohu synovi pomoci, a to ani tomu svému, ani tomu seriálovému, ale podporuji je oba,“ říká Dana Morávková. Co ji ještě čeká v seriálu 1. MISE, sledujte každé úterý ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.