Celebrity

30. září 2021 04:49

Zuzana Schneidewind

Prozrazeno! Jakub Prachař sní o intimnostech s Hitlerem

Inkognito (5) - Jakub Prachař sní o Hitlerovi

Inkognito si Jakub Prachař odskočil do minulosti. Ve snu, jehož neuvěřitelný obsah ve studiu během natáčení zábavné show všechny odboural.

„Je na čase, abys jednou hádal ty,“ vyzval tentokrát na začátku show Ondřej Gregor Brzobohatý moderátora Libora Boučka, aby podle nápovědy odhalil identitu hlavní postavy ze snu Jakuba Prachaře.

Přes první náznaky, jako že v Prachařově snu vystupoval významný muž, muž v uniformě, začalo Liborovi, dobře znalému humoru svého kamaráda, rychle svítat. „Je to muž, který měl před sebou zářnou kariéru malíře?“ ověřuje si ještě a hned dostává od Jakuba další nápovědu. „Ano, ale nevzali ho. Bohužel.“ To už ví Libor jistě, o koho se ve snu Jakuba jednalo a jen doplní: „Bohužel pro lidstvo. A můžeš říci, co se ti o Adolfu Hitlerovi zdálo?“ Jakub se pustí do popisu svého bouřlivého snu.

„Zdálo se mi, že spolu utíkáme z bunkru, on mě o to poprosil. Já tam byl jako z budoucnosti, tak jsem říkal, že už je to jedno… Jel jsem s ním na korbě, pod plachetkou. Měl uniformu, měl tam polštáře, peřinu… a šel po mně.“

Zábavnou show Inkognito sledujte každý čtvrtek ve 21:35, hned po seriálu Slunečná na Primě. V ní čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádají nejrůznější profese i VIP hosty.