Jakub Prachař umí pít s grácií. Předvedl to s borovičkou a s tequilou

Inkognito (4) - Ochutnávka

Během natáčení dalšího dílu populární show jeden z hostů, jehož profesi měli soutěžící hádat, vyzval k ochutnávce pralinek. Zřejmě znalý výstupů o pozitivním vztahu Jakuba Prachaře k alkoholu v médiích rovnou herce vyzval k ochutnávce tequilové a s borovičkou. Podívejte se v exkluzivní ukázce.

Čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádá v zábavné show nejrůznější profese i VIP hosty. V průběhu natáčení nejnovější epizody došlo na salvy smíchu i výhrůžky! Panelisté tentokrát hádali profesi pana Martina, který napověděl: přesná teplota rozhoduje.

Jakub Prachař ihned zavětřil příležitost. „Přesná teplota… Ti říkám to je čokoláda. To bude čokoládník!“ A to by nebyl Jakub Prachař, kdyby nepoložil otázku se svým typickým humorem. „Zeptám se vás takhle… Je ve vaší práci nahnědlo?“ Touto otázkou odrovnal kompletně celý štáb, soutěžící i moderátor dostali záchvat smíchu.

Ondřej Gregor Brzobohatý dokonce hrozil, že ze studia odejde. „Já se omlouvám, ale odcházím. Tohle ztrácí jakoukoli úroveň,“ zvedal se od stolu známý umělec. „Ptáš se na to, jestli má pan Martin v práci hnědé stěny?“ přisadil Libor Bouček.

Zábavnou show Inkognito sledujte každý čtvrtek ve 21:35 po Slunečné na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.