zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař umí pít s grácií. Předvedl to s borovičkou a s tequilou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 23.09.2021
Během natáčení dalšího dílu populární show jeden z hostů, jehož profesi měli soutěžící hádat, vyzval k ochutnávce pralinek. Zřejmě znalý výstupů o pozitivním vztahu Jakuba Prachaře k alkoholu v médiích rovnou herce vyzval k ochutnávce tequilové a s borovičkou. Podívejte se v exkluzivní ukázce.

reklama

Čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádá v zábavné show nejrůznější profese i VIP hosty. V průběhu natáčení nejnovější epizody došlo na salvy smíchu i výhrůžky! Panelisté tentokrát hádali profesi pana Martina, který napověděl: přesná teplota rozhoduje.

Jakub Prachař ihned zavětřil příležitost. „Přesná teplota… Ti říkám to je čokoláda. To bude čokoládník!“ A to by nebyl Jakub Prachař, kdyby nepoložil otázku se svým typickým humorem. „Zeptám se vás takhle… Je ve vaší práci nahnědlo?“ Touto otázkou odrovnal kompletně celý štáb, soutěžící i moderátor dostali záchvat smíchu.

Jakub Prachař v show Inkognito na Primě.
Autor: FTV Prima Jakub Prachař v show Inkognito na Primě.

Ondřej Gregor Brzobohatý dokonce hrozil, že ze studia odejde. „Já se omlouvám, ale odcházím. Tohle ztrácí jakoukoli úroveň,“ zvedal se od stolu známý umělec. „Ptáš se na to, jestli má pan Martin v práci hnědé stěny?“ přisadil Libor Bouček.

Zábavnou show Inkognito sledujte každý čtvrtek ve 21:35 po Slunečné na Primě.

Ondřeji Gregoru Brzobohatému!

Kdo z poroty show Inkognito je sexuolog amatér? Budete se divit!

reklama

Související témata: Inkognito , Libor Bouček , Ondřej Gregor Brzobohatý , Jakub Prachař , Exkluzivní ukázka , Zábavnou show Inkognito online

reklama

Přečtěte si také

reklama