Celebrity

17. července 2021 10:00

Zuzana Schneidewind

První žhavé fotky Marka Němce, Jana Dolanského a Pavla Řezníčka z nového seriálu

Atraktivitu seriálového příběhu ojedinělé novinky 1. MISE podtrhuje hvězdné obsazení a podle prvních odtajněných fotek z natáčení si můžeme říci, že nás na podzim na Primě čeká opravdu pěkná podívaná! První záběry z natáčení napoví!

Seriálová novinka 1. MISE nechává nahlédnout do zákulisí nepříliš známé profese vojenských lékařů a na jejich všestranně náročnou přípravu. Tato mise je zároveň návratem oblíbených hereckých hvězd na obrazovku Primy.

Marek Němec, Pavel Řezníček a Jan Dolanský se tak již na podzim představí jako experti na vojenskou průpravu lékařů do náročných zahraničních misí, a zároveň jako tvrdí a zásadoví chlapi, kterým nechybí oslňující charisma.

Podívejte se v exkluzivní fotogalerii hned v úvodu článku na trojici představitelů špiček v oboru, která během tvrdého výcviku postaví dvanáct mladých, převážně ambiciózních lékařů před nevšední profesní výzvy a místy bude muset krotit jejich ega. V tomto výcviku totiž obstojí jen ti nejlepší! Nejslabší články jsou nekompromisně vyřazeny.

Pusťte si reportáž z natáčení seriálu 1. MISE a nahlédněte do jeho zákulisí:

„Baví mě to, mám na sobě uniformu, vůbec poprvé v životě. A díky seriálu jsem měl možnost si zastřílet, bylo to rozhodně zajímavé, ale myslím si, že sám bych se výcviku účastnit nechtěl,“ prozradil například o roli lékaře – plukovníka Hofmana herec Jan Dolanský.

Pavel Řezníček hraje plukovníka Jelena – sarkastického vojenského psychologa. „Je to vojenský psycholog, nemá manželku, nemá milenku, nemá nic. Nechme se překvapit, co se z něj vyvrbí. Sám jsem zvědavý,“ řekl o své roli Řezníček. Postava Marka Němce opět předvede zkušenosti z bohaté lékařské praxe.

Sledujte vše o seriálu 1. MISE také na facebooku nebo instagramu.

V seriálu 1. MISE dále hrají Kristýna Leichtová, Radúz Mácha, Libor Matouš, Radek Melša, Petr Kolman, Ondřej Kubina, Jiří Böhm, Sára Rychlíková, Annette Nesvadbová, Beata Hrnčiříková, Lucie Ducháčková, Zuzana Novotná, Kateřina Zapletalová a další.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.