Celebrity

13. listopadu 2021 05:40

Anna Kopečková

Saudková o nemanželském dítěti: Nejsem ta, která by měla zařizovat alimenty

POVÍDEJ (9)

Jan Saudek se nikdy netajil tím, že přesně neví, kolik má vlastně potomků. „Řekl bych, že jich mám tak patnáct nebo šestnáct,“ říká s oblibou známý fotograf. Před pár měsíci přišel s dalším nečekaným odhalením - na Slovensku má ročního syna Jonatána. A co na to říká jeho manželka Pavlína? „ Dívka chtěla dítě a pro Jana je to pošimrání ega,“ řekla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Saudková.

Zprávu o nemanželském potomkovi sdělil Saudek na začátku července. „Ta dáma si to dítě upřímně přála. Je to starší dáma, je jí 37 let, a má nejvyšší čas. Má sice dva doktoráty… ale jestli to chtěla, blázen by to odmítl,“ prozradil dříve v pořadu Showtime okolnosti početí dítěte Saudek. Dítě přivedli na svět díky umělému oplodnění.

„Doufám, že všichni zůstanou v té hře šťastní,“ okomentovala situaci stručně jeho manželka Pavlína. O dítěti prý zprvu neměla ani potuchy, až časem vše pochopila. „Jan je v tomhle kouzelný. Vždycky utrousí kousek informace a odběhne od toho. Tuhle skládačku jsem dostala po dílkách jako puzzle,“ svěřila se manželka známého fotografa.

Informace o nemanželském dítěti dostávala po kouskách

Nové informace dostávala rozkouskované během několika měsíců. „Zprvu mi říkal o nějakém vyšetření u doktora, pak dlouho nic. Ta dívka následně přestala jezdit do Prahy a chvíli na to se objevilo nové dítě, a pak zase zmizelo. Za nějaký čas za mnou přišel Jan a zeptal se mě, jak se má Jonatán. Někde vzadu jsem tušila, na co se ptá,“ popsala Saudková, která se známým fotografem tvoří pár dlouhých 17 let a vychovává s ním tři děti.

„Dívka chtěla dítě a pro Jana je to pošimrání ega. Nechci však nikoho soudit a doufám, že všichni zůstanou v té hře šťastní,“ dodala Saudková. Přestože se dívá na celou situaci poměrně v klidu, do některých věcí se nechce plést. „Nedávno přišel s tím, jestli jsem už domluvila placení alimentů, tak jsem odvětila, že nejsem ta, která by to měla zařizovat a že to zvládne sám,“ uvedla na příkladu Saudková.

S žárlivostí se postupem času vypořádala

Fotograf je pověstný tím, že si rád zpestřuje život ženskou společností. Pavlína už na něj prý ale nežárlí. „Na začátku jsem žárlila poměrně dost, ale teď už nežárlím vůbec. Je to o čase a o tom, jak si srovnáš priority v hlavě,“ řekla Saudková. „Zažila jsem toho docela dost. V jednu chvíli mě z toho vysvobodily děti, na které jsem se začala vymlouvat, že s nimi musím být a nemusela jsem být svědkem jeho avantýr. Je jednodušší to nevědět,“ přiznala novinářka. Jeho milenky jí údajně nikdy ani neděsily. „Kdyby ano, vezmu nohy na ramena a uteču, “ uzavřela.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.