zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Gábina Soukalová: Stala jsem se součástí manipulace. Hořkost vůči exmanželovi necítím

Gabriela Soukalová v pořadu Povídej
Gabriela Soukalová v pořadu Povídej
Anna Lacinniková , Vydáno: 06.11.2021
Pár s Petrem Koukalem tvořila Gabriela Soukalová celých šest let. Místo mírumilovného rozchodu je však čekala soudní tahanice o společný majetek v hodnotě několika desítek milionů korun. Přestože se nerozešli v dobrém, hořkost vůči němu známá moderátorka prý necítí. „Už přicházím i o naše společné vzpomínky,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Soukalová.

reklama

„Nemám v sobě takové to hořko v tom smyslu, že bych doma házela šipky na jeho fotky. Dnes mám takový pocit, jako by toho člověka ve mně někdo vypnul. Jako bych si záměrně nechtěla připouštět tu bolest a všechno, co jsem si v rámci našeho vztahu musela prožít. Jako by ho zkrátka ze mě někdo vygumoval,“ vylíčila v pořadu Povídej Gabriela Soukalová.

Pár s bývalým badmintonistou tvořila od roku 2014, o dva roky později se vzali. Loni na podzim však známá moderátorka pořadu Showtime oznámila, že se rozcházejí. Na sociálních sítích tehdy napsala, že spolu již chvíli nežijí a rozvod představuje jen formalitu. Vyjádřila také naději, že zůstanou přáteli. Místo toho však exmanžele čekala soudní tahanice o společný majetek.

Gabriela Soukalová v pořadu Povídej
Autor: CNN Prima News Gabriela Soukalová v pořadu Povídej

Kdybych tak dala na svou intuici a na okolí, říká Soukalová

„Exmanžel se nezachoval tak, jak jsem očekávala. Mohla jsem to tušit, kdybych dala na svou intuici a pocity, které jsem měla hned na začátku, a kdybych poslouchala lidi, kteří kolem mě stáli, měli mě rádi a říkali mi, ať si dám pozor, že to není úplně dobré, tak se tomu předejít asi dalo,“ uvedla Soukalová.

V té době však byla do Koukala zamilovaná a nechtěla o něm slyšet nic špatného. „Snažila jsem si udělat idylickou představu o tom, s kým jsem,“ vysvětlila. „Stala jsem se součástí manipulace z jeho strany. Nabývám postupně pocit, že za účelem obohatit se. Hlavně z hlediska financí,“ upřesnila bývalá profesionální sportovkyně.

Největší oporou je přítel Miloš a dcera Izabelka

Přestože jejich rozchod neprobíhal podle jejich původních představ, za některé společné prožité chvíle je prý vděčná. „Jsem moc ráda za první roky našeho vztahu. Byly pro mě nepopsatelné, dokud jsem však nepochopila tu jeho hru. Tím to ale skončilo,“ doplnila Soukalová. 

„Za druhou etapu našeho života jsem možná i ráda, protože mě zocelila a navedla zpátky na cestu k sobě samé. Myslím si, že když se někomu něco takového v životě stane, tak to není náhoda. Nějakým způsobem jsem si tohle asi přitáhla do života. Asi jsem potřebovala nějakou životní školu, která by mě zocelila,“ uvedla Soukalová s tím, že to bohužel není jediná zkouška, která ji v posledních letech potkala.

Gabriela Soukalová

Gabriela Soukalová přiznala smutné období. Její rodinu sužuje nemoc

Gábina Soukalová promluvila o nemoci sestry a rodičů

Ukončení vztahu nebylo to nejhorší, co Gabrielu Soukalovou potkalo. „Krátce po mém rozvodu onemocněla sestra, s vážnou nemocí se pere doteď. V návaznosti na to onemocněla i maminka a nemocný byl i táta. Bylo to velmi smutné období, které pořád trvá,“ svěřila se s pláčem Soukalová.

Vypořádat se jí s bolestí pomáhá spousta věcí, největší oporou pro ni teď představuje její partner Miloš Kadeřábek a dcera Izabelka, kterou přivedla na svět teprve před pár týdny. „Miloš se mi snaží maximálně věnovat a pomáhat ve všem, v čem je potřeba. Největší motivací je však naše malá. Jsem moc ráda, že mě mateřství v životě potkalo. Je to největší radost, kterou v životě mám,“ uzavřela Soukalová.

Gabriela Soukalová se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídala také o nové mateřské roli či o svém dlouholetém boji s anorexií. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Gábina Soukalová

Gábina Soukalová to schytala od matek: Nechala dceru plakat a neutišila ji

Gábina Soukalová s přítelem Milošem.

Šťastná máma Gábina Soukalová ukázala dceru. V růžovém a s dudlíkem

reklama

Související témata: Povídej , Gabriela Soukalová , Petr Koukal , Gábina Soukalová , manželství , rozvod , dcera , exmanžel

reklama

Přečtěte si také

reklama