Celebrity

10. října 2021 05:55

Anna Kopečková

Sestřenice Klára a Martha Issovy se kdysi rozhádaly. Jaké vztahy mají herečky dnes?

Přestože je pojí stejná krev a profese, byly časy, kdy si Klára Issová se sestřenicí Marthou Issovou nemohly přijít na jméno. Zamilovaly se totiž do stejného muže, filmového producenta a režiséra Davida Ondříčka. Jaké vztahy spolu mají dnes?

Jako první si s Ondříčkem začala o dva roky starší Klára. Jiskra mezi nimi přeskočila v roce 2005 během natáčení filmu Grandhotel, který David režíroval a ona v něm hrála hlavní roli. Přestože byl v té době zadaný a měl už syna Rudolfa, láska na první pohled udělala své a začali spolu žít. Klára s ním toužila mít miminko, které ovšem nepřišlo. Po pěti letech tak přišel rozchod. Zatímco Klára se z rozchodu těžko vzpamatovávala, Ondříček dlouho netruchlil. Když se krátce nato dal dohromady s její sestřenicí Marthou, oheň byl na střeše. Od té doby spolu sestřenice nemluvily a jejich vztahy byly napjaté.

Smíření po letech

Sestřenice se usmířily až po pěti letech. Klára si nakonec uvědomila, že Martha ani David jí ublížit nechtěli. Láska je někdy mocná čarodějka, které se poručit nedá. „Život je někdy zajímavý a člověk nikdy neví, kam ho jeho cesty zavedou. Nám se sice stala tahle zapeklitá situace, ale ne proto, aby někdo někoho někomu odvedl. Proběhlo to velmi čistě. Spíše je to o tom, že člověk hledá partnera pro život, někoho, s kým si rozumí, s kým má stejné světy. To je myslím úplně normální,“ prohlásila s odstupem let smířlivě Klára pro Expres.

Rodinné štěstí jim Klára přeje

Martha má s Davidem už dvě děti, osmiletou Františku a tříletou Emilku. Symbolicky po deseti společných letech se letos brali. „Měli jsme úplně malinkatou svatbu a bylo to krásný,“ popsala Martha. Všechno zlé je tedy definitivně zapomenuto, Klára se s tím dokázala vyrovnat a své sestřenici rodinné štěstí přeje.

Vztahová komedie plná romantiky

Klářino herecké umění si můžeme připomenout filmem Všechno nebo nic, který v neděli 10. října od 20:15 vysílá TV Prima. Romantická komedie tak trochu připomíná dámskou jízdu, neboť hlavní slovo v něm měly samé ženy. Natočen byl podle knihy nejprodávanější slovenské autorky Evy Urbaníkové, režírovala ho Marta Ferencová, která se podílela i na scénáři, a ústřední postavy si zahrály Klára Issová s Táňou Pauhofovou.

V dalších rolích se představí například Petra Hřebíčková, Zuzana Kronerová či Vlastina Svátková. Děj vypráví o dvou nerozlučných kamarádkách, které mají po třicítce, jsou spolumajitelkami malého knihkupectví v centru města, ale jinak jsou každá jiná. Jedna žije sama s malou dcerou, je rozvedená, vzdělaná, praktická a zodpovědná, druhá přitahuje muže jako magnet, ale její živelnosti žádný chlap nestačí. Přesto stále hledá toho pravého. Vztahová komedie nabídne také několik pohledných mužů, které producentky hledaly nejen v Čechách a na Slovensku, ale také v Polsku. Z českých herců se můžeme těšit například na Ondřeje Sokola, Jana Budaře nebo moderátora Leoše Mareše.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.