zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sestřenice Klára a Martha Issovy se kdysi rozhádaly. Jaké vztahy mají herečky dnes?

David Laštovka , Vydáno: 10.10.2021
Přestože je pojí stejná krev a profese, byly časy, kdy si Klára Issová se sestřenicí Marthou Issovou nemohly přijít na jméno. Zamilovaly se totiž do stejného muže, filmového producenta a režiséra Davida Ondříčka. Jaké vztahy spolu mají dnes?

reklama

Jako první si s Ondříčkem začala o dva roky starší Klára. Jiskra mezi nimi přeskočila v roce 2005 během natáčení filmu Grandhotel, který David režíroval a ona v něm hrála hlavní roli. Přestože byl v té době zadaný a měl už syna Rudolfa, láska na první pohled udělala své a začali spolu žít. Klára s ním toužila mít miminko, které ovšem nepřišlo. Po pěti letech tak přišel rozchod. Zatímco Klára se z rozchodu těžko vzpamatovávala, Ondříček dlouho netruchlil. Když se krátce nato dal dohromady s její sestřenicí Marthou, oheň byl na střeše. Od té doby spolu sestřenice nemluvily a jejich vztahy byly napjaté.

Smíření po letech

Sestřenice se usmířily až po pěti letech. Klára si nakonec uvědomila, že Martha ani David jí ublížit nechtěli. Láska je někdy mocná čarodějka, které se poručit nedá. „Život je někdy zajímavý a člověk nikdy neví, kam ho jeho cesty zavedou. Nám se sice stala tahle zapeklitá situace, ale ne proto, aby někdo někoho někomu odvedl. Proběhlo to velmi čistě. Spíše je to o tom, že člověk hledá partnera pro život, někoho, s kým si rozumí, s kým má stejné světy. To je myslím úplně normální,“ prohlásila s odstupem let smířlivě Klára pro Expres. 

Rodinné štěstí jim Klára přeje

Martha má s Davidem už dvě děti, osmiletou Františku a tříletou Emilku. Symbolicky po deseti společných letech se letos brali. „Měli jsme úplně malinkatou svatbu a bylo to krásný,“ popsala Martha. Všechno zlé je tedy definitivně zapomenuto, Klára se s tím dokázala vyrovnat a své sestřenici rodinné štěstí přeje.

Klára si ve filmu Všechno nebo nic zahrála s Táňou Pauhofovou a Zuzanou Kronerovou.
Autor: profimedia Klára si ve filmu Všechno nebo nic zahrála s Táňou Pauhofovou a Zuzanou Kronerovou.

Vztahová komedie plná romantiky

Klářino herecké umění si můžeme připomenout filmem Všechno nebo nic, který v neděli 10. října od 20:15 vysílá TV Prima. Romantická komedie tak trochu připomíná dámskou jízdu, neboť hlavní slovo v něm měly samé ženy. Natočen byl podle knihy nejprodávanější slovenské autorky Evy Urbaníkové, režírovala ho Marta Ferencová, která se podílela i na scénáři, a ústřední postavy si zahrály Klára Issová s Táňou Pauhofovou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Všechno nebo nic - upoutávka

V dalších rolích se představí například Petra Hřebíčková, Zuzana Kronerová či Vlastina Svátková. Děj vypráví o dvou nerozlučných kamarádkách, které mají po třicítce, jsou spolumajitelkami malého knihkupectví v centru města, ale jinak jsou každá jiná. Jedna žije sama s malou dcerou, je rozvedená, vzdělaná, praktická a zodpovědná, druhá přitahuje muže jako magnet, ale její živelnosti žádný chlap nestačí. Přesto stále hledá toho pravého. Vztahová komedie nabídne také několik pohledných mužů, které producentky hledaly nejen v Čechách a na Slovensku, ale také v Polsku. Z českých herců se můžeme těšit například na Ondřeje Sokola, Jana Budaře nebo moderátora Leoše Mareše.  

 

David Ondříček a Martha Issová se nedávno vzali

David Ondříček o manželství s Marthou Issovou: Občas hází věci, jednou mě polila pivem

Láska Emila Zátopka k Daně

Emil Zátopek a jeho osudová láska: Udělal gesto, které Danu dostalo. Proč neměli děti?

 

Bratři Jan a Rudolf Hrušínští. Rozhádali se kvůli majetku.

Slavní sourozenci, kteří si nemohou přijít na jméno. Kdo spolu válčí a proč?

reklama

Související témata: Klára Issová , Martha Issová , David Ondříček , Všechno nebo nic

reklama

Přečtěte si také

reklama