Sexy Immanuel Adenubi ukázal svaly! Jeho tělo žádné filtry nepotřebuje

Nejpřitažlivější muž Primy: Immanuel ukázal svaly a prozradil, čím ho ženy odradí

Vypracovanou postavu moderátora Immanuela Adenubiho znají fanoušci velmi dobře z jeho účtu na sociální síti. Pochybovači by mohli namítnout, že si k dokonalým svalům vypomáhá třeba různými filtry. My vám ale přinášíme jednoznačný důkaz, že tomu tak není! Přesvědčte se sami.

Těžko se tomu věří, ale okouzlující Immanuel, jemuž ženy padají k nohám a muži často jen blednou závistí při pohledu na jeho vyrýsovanou postavou, byl jako dítě oplácaný a své svaly si musel tvrdě vydřít. Makat na sobě začal v pubertě. „V patnácti letech jsem začal chodit do fitka a dávat tomu trochu víc,“ vypráví moderátor primáckého pořadu Showtime.

V jednu dobu byl jeho největší sportovní vášní fotbal, který hrál dokonce závodně. Ač je mu pořád blízký, momentálně mu na něj moc času už nezbývá. „Jelikož cvičím fakt často, tak ne vždycky je ještě energie na nějaké další aktivity. Ale když, tak si chodím rád zaběhat nebo zahrát fotbal či volejbal,“ říká Adenubi a dodává, že by s hraním fotbalu ale rád znovu začal.

Disciplína fešného Immanuela, který je stále nezadaný a nedávno prozradil, zda má radši blondýnky nebo brunety, je obdivuhodná. Do posilovny chodí šestkrát týdně, pouze jeden den má vyhrazený na odpočinek. Četnost cvičení ale samozřejmě uzpůsobuje pracovním povinnostem nebo aktuálnímu rozpoložení.

Immanuel Adenubi inspiruje ostatní ke cvičení

Svou pevnou vůlí, odhodláním a videi z posilovny často inspiruje i ostatní. „Tohle je na tom být influencerem to krásný. Lidi vám na denní bázi píšou, jak jste jim pomohl, ať už v rámci cvičení, nebo motivace,“ říká s úsměvem účastník soutěže Muž roku 2019, který se kromě cvičení netají také svou láskou k rodné Praze, na které si pochvaluje především to, že je v rámci republiky středem dění.

A co by doporučil těm, kteří se k pravidelnému pohybu teprve odhodlávají? „Nebát se toho,“ odpovídá milovník animovaného seriálu Simpsonovi. „Je důležitý zkusit to, nebát se začátků. Rozhodnout se a jít do toho,“ povzbuzuje Immanuel, který má jednu radu i pro věčné začátečníky: „Ta změna sama nepřijde! Je nutné udělat ten první krok,“ směje se charismatický Adenubi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.