Celebrity

11. října 2021 05:55

Žaneta Dernerová

Nebezpečně sexy vystoupení v talentové show. Svůdná Ariel dráždila Jara Slávika i Jakuba Prachaře

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (6) – Viviana Rossi

Takhle sexy vystoupení jsme tu ještě neměli! Nádherná Viviana rozpálí nejen Jara Slávika a Jakuba Prachaře, ale nenechá chladným nikoho v sále. Nad jejím talentem a perfektní postavou spadne brada i dámám v porotě. Hříšnou fantazii navíc poškádlí v kombinaci s vodou. Podívejte se na ukázku jejího fantastického představení.

Jaro Slávik, který nedávno při jednom vystoupení dokonce tančil, úplně roztál hned při jejím příchodu. Krásná Viviana Rossi si totiž nakráčela před porotu show Česko Slovensko má talent jen v černém spodním prádle s podvazky, přes které měla rozepnutou elegantní bílou košili. Úvodního rozhovoru se tak samozřejmě chopil obávaný porotce, který se po její otázce, jak se má, rozzářil jako sluníčko a bez skrupulí přiznal, že si velmi užívá aktuální situaci a svůj výhled.

Vystoupení, které Viviana neboli Ariel předvedla, většinou dělávají výhradně muži, protože je velmi fyzicky náročné. Je třeba hodně síly i energie, neboť udržet celé své tělo pouze jednou rukou není nic snadného. Přestože není Viviana žádná kulturistka, zvládá tuto disciplínu s přehledem.

Viviana Rossi předvedla sexy akrobatickou show ve stylu Ariel

Pětadvacetiletá přitažlivá Viviana ohromila svým akrobatickým číslem za doprovodu písně z bondovky Skyfall. Na pódiu měla připravenou i vanu s vodou, tudíž efekt Ariel byl dokonalý a navíc extrémně svůdný. Jakub Prachař laškovně pomrkával na kolegyni Dianu Mórovou hned, jak se Viviana ve vodě poprvé smočila.

Té nezbývalo než uznat, že je to jednoduše krásné. „Co udělá voda, že?“ komentovala Diana část představení, v němž se blondýnka vynořila z vany a vznesla do vzduchu, přičemž z ní stékaly kapičky vody, což bylo velmi sexy. Když navíc přidala pózu, při níž hodila mokrými vlasy tak, jako to dělávají modelky, Jakub Prachař jen zaplesal.

Půvabnou blondýnku obdivovaly i Marta Jandová a Diana Mórová

„Běžně se takhle koupu,“ reagovala na dechberoucí vystoupení moderátorka Jasmina Alagič, která v bonusovém videu Mariany Prachařové přiznala, že od fanoušků dostává fotky přirození. „Má krásnej zadek,“ hodnotila její postavu Marta Jandová, zatímco Jaro Slávik ji jen hltal očima. Ještě než dozněla píseň a Viviana zakončila svůj výstup, stál Jaro na nohou a nadšeně tleskal jako divý.

Nebyl ale jediný, půvabná Viviana se dočkala standing ovation celé Incheba Expo arény v Bratislavě. „Bylo to přenádherné. Navíc to bylo divadelně zpracované,“ nešetřila chválou Diana Mórová. „Má tělo Venuše. Absolutní Venuše,“ dodala ještě Diana směrem k Martě, která jen souhlasně přikyvovala.

Na celé vystoupení svůdné Viviany se podívejte v archivu na iPrima.cz, kde najdete i všechny předešlé epizody.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.