Celebrity

27. prosince 2021 05:55

Petra Kloidová

Šťastné a veselé! Can Yaman se vrací na obrazovky Prima LOVE

Zasněná láska (46) – Tajná schůzka

Miláček žen Can Yaman se vrací na české obrazovky. Turecký herec se celosvětově proslavil seriálem Zasněná láska. Zamilované Češky se na vystudovaného právníka a talentovaného herce mohou těšit i v novém roce.

Turecký seriál z roku 2018 zaznamenal celosvětový úspěch hlavně kvůli chemii mezi herci Canem Yamanem a herečkou Demet Özdemir. Yaman se poprvé představil českým divačkám dva roky před tím v seriálu Příchuť lásky. Jeho posledním televizním počinem je Recept na lásku z jara roku 2020, kde se výjimečně potkal s hereckou kolegyní Özge Gürel. Can Yaman se v lednu vrací na obrazovky Prima LOVE ve svém nejúspěšnějším seriálu Zasněná láska. Seriál uvidíte už 16. ledna.

Zasněná láska je nejúspěšnějším zahraničním seriálem

Turecký seriál si ihned po televizní premiéře získal fanoušky po celém světě. Spojení uhrančivého Cana Yamana a roztomilé Demet Özdemir, bylo osudové. Romantická komedie se zapsala i do srdcí českých divaček. První televizní premiéra vzbudila nevídaný ohlas hlavně v on-line světě. Zasněná láska se tak v červenci roku 2020 stala nejsledovanějším seriálem ve všech archivech českých televizí. Během minulého roku proběhlo více jak 14 milionů přehrání Zasněné lásky na iPrima.cz. V tomto archivu také najdete všechny seriály Cana Yamana, vždy přístupné ke zhlédnutí.

Ani rok 2021 nebyl pro Zasněnou lásku méně úspěšný, první příčku nejsledovanějšího zahraničního seriálu v archivu iPrima.cz si obhájil. V únoru letošního roku měl také exkluzivní on-line předpremiéru poslední televizní seriál Yamana Recept na lásku. Recept na lásku se stal šestým nejsledovanějším zahraničním seriálem v televizním archivu.

Can Yaman se během roku 2021 přestěhoval z Turecka do Říma, kde se aktivně připravoval na roli Sandokana v novém remaku italského seriálu. Ačkoliv se nakonec náročné natáčení odložilo, Yaman se podepsal pod roli v italské televizní detektivce. Itálie je hercovi více než nakloněna, v srpnu dokonce získal na slavném festivalu v Benátkách televizní ocenění.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.