zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Šťastné a veselé! Can Yaman se vrací na obrazovky Prima LOVE

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 27.12.2021
Miláček žen Can Yaman se vrací na české obrazovky. Turecký herec se celosvětově proslavil seriálem Zasněná láska. Zamilované Češky se na vystudovaného právníka a talentovaného herce mohou těšit i v novém roce.

reklama

Turecký seriál z roku 2018 zaznamenal celosvětový úspěch hlavně kvůli chemii mezi herci Canem Yamanem a herečkou Demet Özdemir. Yaman se poprvé představil českým divačkám dva roky před tím v seriálu Příchuť lásky. Jeho posledním televizním počinem je Recept na lásku z jara roku 2020, kde se výjimečně potkal s hereckou kolegyní Özge Gürel. Can Yaman se v lednu vrací na obrazovky Prima LOVE ve svém nejúspěšnějším seriálu Zasněná láska. Seriál uvidíte už 16. ledna.

Can Yaman v seriálu Zasněná láska
Autor: FTV Prima Can Yaman v seriálu Zasněná láska

Zasněná láska je nejúspěšnějším zahraničním seriálem

Turecký seriál si ihned po televizní premiéře získal fanoušky po celém světě. Spojení uhrančivého Cana Yamana a roztomilé Demet Özdemir, bylo osudové. Romantická komedie se zapsala i do srdcí českých divaček. První televizní premiéra vzbudila nevídaný ohlas hlavně v on-line světě. Zasněná láska se tak v červenci roku 2020 stala nejsledovanějším seriálem ve všech archivech českých televizí. Během minulého roku proběhlo více jak 14 milionů přehrání Zasněné lásky na iPrima.cz. V tomto archivu také najdete všechny seriály Cana Yamana, vždy přístupné ke zhlédnutí.

Zasněná láska
Autor: FTV Prima Zasněná láska

Ani rok 2021 nebyl pro Zasněnou lásku méně úspěšný, první příčku nejsledovanějšího zahraničního seriálu v archivu iPrima.cz si obhájil. V únoru letošního roku měl také exkluzivní on-line předpremiéru poslední televizní seriál Yamana Recept na lásku. Recept na lásku se stal šestým nejsledovanějším zahraničním seriálem v televizním archivu.

Can Yaman 4. prosince v Itálii na benefiční akci
Autor: profimedia Can Yaman 4. prosince v Itálii na benefiční akci

Can Yaman se během roku 2021 přestěhoval z Turecka do Říma, kde se aktivně připravoval na roli Sandokana v novém remaku italského seriálu. Ačkoliv se nakonec náročné natáčení odložilo, Yaman se podepsal pod roli v italské televizní detektivce. Itálie je hercovi více než nakloněna, v srpnu dokonce získal na slavném festivalu v Benátkách televizní ocenění.

Zasněná láska, v turečtině známá jako Erkenci Kuş

Can Yaman a herečka ze Zasněné lásky plánují nový projekt. Zahrajou si spolu znovu?

reklama

Související témata: Zasněná láska , FTV Prima , Can Yaman , Zasněná láska , Demet Özdemir , Prima Love , turecké seriály online

reklama

Přečtěte si také

reklama