Can Yaman a herečka ze Zasněné lásky plánují nový projekt. Zahrajou si spolu znovu?

Zasněná láska (2): Polibek

Turecký idol Can Yaman se proslavil v Turecku a po celé Evropě seriálem Zasněná láska, kde si zahrál po boku roztomilé Demet Özdemir. Herecká dvojice získala mnoho fanoušků po celém světě, a teď to dokonce vypadá, že by si spolu v budoucnu mohli zahrát znovu.

Herec Can Yaman a Demet Özdemir spolu excelovali v seriálu Zasněná láska, který se stal televizním fenoménem. Demet Özdemir si v roce 2018 a 2019 zahrála věčně zasněnou dívku Sanem, která nastoupí do reklamní agentury, kde se potkává s novým šéfem Canem (Can Yaman). Osud je velice zábavným způsobem svede k sobě. Seriál je kromě velkých romantických scén zásoben roztomilým humorem a obrovským napětím mezi ústřední dvojicí. Dvojice se ihned po odvysílání několika dílů stala velkými hvězdami v Turecku.

Proč spolu Can Yaman a Demet Özdemir od Zasněné lásky nic nenatočili?

Fanoušci dlouho marně čekali na to, kdy uvidí dvojici znovu pohromadě. Rok 2020 však jejich spolupráci absolutně nenahrával. V lednu musel Can Yaman nastoupit na povinnou vojenskou službu, kde také ztratil svou kštici, a pohledná brunetka začala natáčet úspěšné televizní drama. V květnu se rozhodli filmoví producenti navrátit před televizní obrazovky nejen Cana Yamana, ale také jeho bývalou kolegyni ze seriálu Příchuť lásky. Yaman si zahrál v kratší sérii s názvem Recept na lásku po boku Özge Gürel, kterou nedávno viděli diváci Prima LOVE. Odvážným tématem v Receptu na lásku však Yaman Turecko dost pobouřil.

Všechny turecké seriály s Canem Yamanem si můžete pustit on-line v archivu iPrima.cz.

JAK VYPADAL CAN YAMAN, KDYŽ SE VRÁTIL Z VOJNY. KDO NA NĚJ ČEKAL U BRAN?

Oznámení naznačuje spolupráci mezi dvěma oblíbenými herci

Televizní a filmový producent, Farut Targut, který s Canem Yamanem natočil Příchuť lásky, Zasněnou lásku a Recept na lásku, nedávno prozradil, že pracuje na menším projektu a naznačil, že by do něj rád znovu obsadil Cana Yamana a Demet Özdemir. Fanoušci šílí radostí, ale média realisticky upozorňují na to, že pokud k projektu vůbec dojde, diváci se ho dočkají nejdříve v roce 2022, protože jsou oba herci pracovně velice vytížení. Yaman má natáčet sérii Sandokana od října tohoto roku, Demet Özdemir pracuje na tureckém filmu pro Netflix.

Bulvární média zase dodávají, že vzájemný vztah herců se po konci natáčení Zasněné lásky výrazně ochladil. Herci byli dlouhé měsíce osočováni, že spolu tajně randí. Takové zprávy ale oba dva vždy dementovali. Jednatřicetiletý Yaman dokonce nedávno přiznal, že s Demet ztratil veškerý kontakt. Can Yaman má momentálně novou přítelkyni.

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.