Takto vypadá nový Sandokan. Italové po 45 letech točí nový seriál, Češky šílí

Sandokan, evropský televizní hit oblíbený svého času i v Československu, bude mít novou verzi. Roli Sandokana si zahraje úspěšný turecký herec Can Yaman, který je miláčkem Itálie. Češky ho ale dobře znají z hitu Zasněná láska a vytvořily z něj nový trend na sociálních sítích. Kdo je sexy herec z Turecka?

Nejslavnější televizní pirát Sandokan se vrátí po 45 letech na televizní obrazovky. Rebel a poslední člen dynastie, který bojoval proti kolonizaci, v roce 1976 přilákal celou jednu generaci diváků před obrazovky hlavně díky uhrančivému projevu indického herce Kabira Bedi. Tomu je dnes už 75 let, a tak logicky potřebuje následovníka.

Nový Sandokan není Češkám neznámý

Role slavného piráta se chopí velice úspěšný turecký herec, který českému publiku rozhodně není neznámý. Představitel televizního seriálu Zasněná láska a Příchuť lásky zaznamenal i u Češek obrovské odezvy. A momentálně díky novince o jeho nové roli patří mezi české trendy na sociální síti Twitter. Češky si posílají fotky sexy Turka, kterého s Kabirem Bedi spojuje obrovské charisma a uhrančivý pohled.

Can Yaman se také exkluzivně objeví v jeho poslední seriálové roli Recept na lásku (Bay Yanlis)online v archivu iPrima.cz.

Turecký Sandokan je právník, za díl získá 100 000 eur

Can Yaman se po obrovském hitu Zasněná láska stal idolem žen po celé Evropě, hlavně italské publikum na něj nedá dopustit. K tomu mu jistě dopomáhá i to, že Yaman mluví plynule italsky díky studiu na italském gymnáziu v Turecku. Jeho příjezdy do Itálie tak mnohy připomínají hysterii, kterou vídáte u rockových hvězd. Podobným stylem na něj reagují i Španělky, Řekyně nebo Francouzky.

Jednatřicetiletý Turek je vystudovaný právník, jenž prudérnímu Turecku momentálně svými otevřenými názory hýbe žlučí, i tak se ale těší obrovské mediální pozornosti.

Herec je také známý tím, že rád mění svůj vzhled podle typu role. Nejinak tomu bude i u Sandokana. Točit se bude od září 2021 a Can Yaman už do role slavného piráta trénuje. Seriál Sandokan bude mít 10 epizod. Podle médií turecký herec za jednu epizodu obdrží 100 000 euro.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.