zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Can Yaman pohoršil Turecko sexem: Jsem mladý muž a mám své touhy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 12.07.2021
Turecký zázrak, který zlomil televizním divačkám srdce díky seriálu Zasněná láska, během promování seriálu Recept na lásku šokoval. V konzervativním Turecku prohlásil, že má rád sex s krásnými ženami a rozhodně se mu nevyhýbá. Není to poprvé, kdy Yaman svým přístupem k sexu pohoršil Turecko.

reklama

Recept na lásku zachytil proměny mezilidských vztahů, to se ale nelíbilo

Seriál Recept na lásku rezonoval v Turecku už během prvního dílu. Na tak konzervativní stát je příběh o podnikateli, který miluje ženy, jen ne žádnou dvakrát za sebou, velice riskantní počin. První negativní ohlasy na sebe na sociální síti Twitter nenechaly dlouho čekat. Can Yaman byl obviňován, že je v seriálu neustále polonahý.

Někteří diváci byli šokováni i z toho, jak moc je seriál sexuálně otevřený. Sex na jednu noc je pro Turecko oficiálně ještě tabu, ačkoliv se samozřejmě děje. „Romantické vztahy se v Turecku za posledních pár let změnily, evidentní je to hlavně v Istanbulu. Milostné vztahy by měly být hlavně upřímné, o tom láska je,“ vysvětlovala záměr autorů představitelka seriálové Ezgi Özge Gürelová.

Jsem mladý muž a mám svoje touhy, ospravedlňuje se herec

Řekněme, že Yaman se svým právnickým vzděláním už pár let patří mezi veřejné osobnosti, které se snaží svými názory, ale i přístupem ke slávě, rozvířit vody tradičního tureckého showbyznysu. Ten byl dlouhá léta postavený na submisivním postavením herců, kteří měli za úkol jediné – hrát v seriálech a nevyjadřovat se. Yaman se nebojí říct, jak se věci mají.

Během promování seriálu Recept na lásku v tureckých médiích samozřejmě došlo i na zobrazení sexuálních vztahů. Can Yaman tehdy prohlásil, že má rád sex s krásnými ženami a ospravedlnil to jasnou argumentací. „Jsem mladý muž a mám svoje touhy. Mám právo na to vyzkoušet si všechen sex,“ oznámil.

„Ženy mě pokoušejí jako jakéhokoliv jiného muže a já se tomu rozhodně nebráním. Všichni máme touhy, ale na druhou stranu nejsem ten, kdo by někomu narušoval vztah, nebo ve vztahu podváděl. Se svou dívkou jsem celou dobu našeho partnerství,“ dodal a rozpoutal tak veřejnou debatu, protože není zvykem, aby se v této zemi tak otevřeně mluvilo o intimních vztazích.

PROČ SE MUSEL CAN YAMAN SCHOVÁVAT V RUMUNSKU?

Can Yaman v seriálu Zasněná láska
Autor: FTV Prima Can Yaman v seriálu Zasněná láska

Bouře i kvůli Zasněné lásce a libidu

Sebevědomý turecký herec si mnoho negativních reakcí vysloužil i během jeho evropského promování seriálu Zasněná láska. Ve španělském televizním rozhovoru dostal otázku, proč si myslí, že je Zasněná láska tak úspěšná. Yaman odpověděl, že mezi seriálovou dvojicí by mělo existovat libido, které pohání celý příběh. Někteří herci ho podle něj mají, jiní ne.

Výrok o nutnosti sexuální touhy mezi herci se dostal až do Turecka a zvedl ze židle herecké legendy, které se na svých sociálních sítích rozhodly tuto nešťastnou větu okomentovat. Na hlavu Cana Yamana se tak snesla snůška sarkasmu a nařčení ze sexismu. Objevily se ale hlasy, které herce omlouvají za to, že odpověď akorát špatně zformuloval.

Udělat si vlastní názor můžete sami každý den na Prima LOVE po 22. hodině, kdy se vysílá Recept na lásku.

Co by na takovou otázku odpověděl Can Yaman asi teď, když má novou přítelkyni?

Can Yaman v seriálu Recept na lásku

Je Can Yaman zasnoubený? Nová přítelkyně s ním zamávala, on čeká na odpověď

reklama

Související témata: Can Yaman , Recept na lásku , Bay Yanlis , Zasněná láska

reklama

Přečtěte si také

reklama